Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit írjak ki facebookra, hogy...

Mit írjak ki facebookra, hogy valaki beszélgessen velem?

Figyelt kérdés
Nincs kivel beszélgetnem, meg nem ismerek most senkit akivel csak írogathatnék :/ de szeretnék valami ismerőssel dumálni
2014. jan. 19. 13:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy most válaszolok, de azért remélem, hogy megnézed :)

biztos van olyan ismerősöd, akinek rengeteg ismerőse van, olyan is akit nem ismer. na neki menny az ismerősei közé, és keress egy szimpatikusat, akivel kb egy a véleményetek (nagyobb esélyed van ha ellenkező nemű). jelöld be, és ha visszajelöl írj neki, de NE nyomulósan:DD kezdj el vele dumálni, de ne untasd. ha nem tetszik a stílusa, akkor csak simán törlés és keress egy másikat!:)

nekem bevált, remélem neked is :)

2014. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az ilyenek engem is kiborítanak, hogy "unatkozok, valaki beszélgetni"? Ha unatkozol vagy szeretnél barátkozni, akkor írj rá te valakire. Ha meg nem szereted a facebookos "életet", járj el társaságba. Máskép nem tudsz kapcsolatokat építeni.

Ha gondolod nekem írhatsz üzenetet.

15\L

2014. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!