Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hány évesen lettetek...

Ti hány évesen lettetek igazán szerelmesek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, számtalan barátnőm volt már, de még egyikbe sem voltam szerelmes, egyikkel sem volt olyan IGAZI kapcsolatom, értitek, mint a filmekben... A szerelmi életem nagy 0... Akár merre járok, tipikus kis hülye libák vannak, akik nyávognak össze-vissza. Egy olyan lány sincs aki értelmes lenne, és értelmes kapcsolatot tudnék vele elképzelni.

Tudom, hogy előttem még az élet, és majd megtalálom az igazit meg stb.... De az a tény, hogy 17 évesen még szerelmem sem volt, (kivéve óvodában) az aggaszt.


2014. jan. 28. 22:40
 1/8 anonim válasza:

13

évekig tartott.

2014. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 20 voltam amikor először igazán szerelmes voltam. Előtte is azt gondoltam már többször, hogy éreztem szerelmet, de utólag visszagondolva az nem az volt. Csak fiatalkori butaság.
2014. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

először 16évesen, az a kapcsolatom 21hónapig tartott egy velem egyidős sráccal.

utána 18évesen és ez a (jelenlegi) kapcsolatom több mint 3éve működik.

(azért írtam így és két kapcsolatot, mert nem ugyanazt éreztem, mindkét félnél más és más volt a szerelem érzése, a mostani páromba mondhatni, hogy igazán szerelmes vagyok, de az előző volt az első szerelem, így az másabb volt, mint a mostani)


járj nyitott szemmel és megtalálod azt aki melléd való. nem kell elkeseredni, megfogod találni azt, akit igazán szerethetsz :)

2014. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy te sem lesuel soha, mint én. Hogy ez jó-e? Nem tudom... 25F
2014. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

23 voltam és előtte én is azt gondoltam, hogy már 18 évesen vagy akörül szerelmes voltam, de csak bemagyaráztam magamnak. Amikor érzed, hogy a másik fél valóban a másik feled és bármire képes lennél érte, azért, hogy mosolyogjon és ha néha még sírni is tudsz örömödben vagy bánatodban miatta... na akkor esélyes, hogy szerelmes vagy :)


24/F

2014. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14, de azóta nem. Nem volt kellemes a visszautasítás.
2014. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 manó1235 ***** válasza:
16 és tartott 19 éves koromig.. és most megint :) 1 éve már
2014. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17.


21F

2014. febr. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!