Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen lettetek először szerelmesek és eddig hányszor voltatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
előszö 16 évesen, illetve másodszor, most 19 évesen
2013. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először 16 évesen, aztán 19.
2013. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
öööh talán most, 17éves leszek nemsokára.:)
2013. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A.Romanov ***** válasza:
15, nem számolom mert a végtelenhez tart.
2013. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15 és egyszer...azóta sem tudom elfelejteni :(
2013. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És akibe azok voltatok rosszul lett vége? Milyen viszonyban vagytok? :)
2013. jan. 6. 01:34
 7/8 anonim ***** válasza:

15 évesen, bár szerencsére nem túlzottan habarodtam bele. 2 randink volt, azokat is végülis én vetettem fel, hogy "menjünk már el valahova ketten" aztán elkezdte a 2. randi után terjesztnei az egész baráti körében, hogy én fülig szerelmes vagyok belé, ami mondom csak félig volt igaz, minden esetre elég rosszul esett, és utána jöttem rá, hogy egy bunkó paraszt, így mégjobban kiszerettem belőle. Ennek ellenére mindig is tetszett nekem, mert humoros, jófej srácnak bizonyult az elején, aztán a fene sme gondoltam volna, hogy ekkora kőbunkó. pár hónap alatt kihevertem, bár túl nagy csalódás azért nem ért szerencsére annyira nem voltam odáig érte. Azóta sem voltam szerelmes, persze van aki most tetszik, rmeélem ez nem sül majd el rosszul. Mellesleg még nem volt barátok, első csók sem, semmi sem, de így visszagondolva örülök, hogy nem azzal a bunkó gyerekkel csókolóztam, meg jártam először.

16 leszek ebben az évben, bár lassan kezd zavarni, hogy mindenhol párocskákt látok én meg egyedül bandukolok pl.: a vonatállomáson, vagy másutt, de azért keményen küzdök, hátha idővel találok majd (ha nem is az igazit) de vaalkit aki ősizntén szeret és nem gúnyol ki a hátam mögött :)

2013. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen! Manapság nehéz olyan embert találni, akivel boldog lehetsz és őszintén szeret + azért neked is bejön:D
2013. ápr. 20. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!