Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek az én hibám, hogy...

Szerintetek az én hibám, hogy az iskolában kiközösítenek, és nincsenek barátaim egyáltalán? (leírás alul)

Figyelt kérdés

Most járok 2 és fél éve ebbe az iskolába, és még nem sikerült barátokat szereznem egyáltalán. Élőben nem vagyok valami határozott, meghát ők az ő haverjaikkal lógnak folyton, ezért nem nagyon tudok hozzájuk odamenni, ha meg odamegyek semmi nem jut eszembe, amit mondjak. Facebookon jobban meg a beszélgetés, inkább ott szoktam ráírni azokra, akikről úgy gondolom jó haverok lennének. De mindig csak addig jutok el velük, hogy unottan válaszolgat nekem és ennyi. Meg ha véletlenül az iskolában odamegyek hozzájuk, akkor is nagyrészt. Általában előbb a facebookon szoktam, aztán ha lehetőség adódik, élőben is odamegyek hozzájuk, de végülis mindenki le akar koptatni.

Rám az jellemző, hogy alig van valami közös téma az iskolatársakkal, maximum az iskola, meg totál hétköznapi dolgok. Nem vagyok túl vicces se, aki rámnéz inkább a szürkeséget, a búskomorságot láthatja. És eléggé sokat tudok kérdezni.

Szerintetek ezek alapján az én hibám lehet, hogy ennyire ki vagyok közösítve? Mit ronthatok el?


2014. febr. 1. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy unalmas vagy számukra, nincs benned semmi érdekes, nem tudsz velük miről beszélgetni, nincs velük közös élményed, nem illeszkedtél be a közösségbe még akkor, amikor elsősök voltatok.
2014. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz kérdés.

Ha valaki elkezdene nekem írogatni csak úgy minden félét, akkor kezdetben meglepődnék, hogy ez meg mi a francot akar?


Ha utána élőben is odajön, akkor nem hogy szimpátiát, hanem inkább ellenszenvet éreznék. De csak azért mert nem tudnám eldönteni, hogy most mit akar tőlem. Hiszen akkor is egy idegen emberről van szó, még akkor is ha mondjuk az osztálytársam.


Sajnos a sorrendet meg kell fordítani. Legalábbis én úgy vagyok vele, hogy előbb inkább személyesen ismerek meg valakit.

2014. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért mi lehetne a közös téma?
2014. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
66%
nem a te hibád..ha szeretnének veled jóban lenni akkor ők is nyitnának feléd. de nyugodj meg ha ott lesz az ideje megbékélnek veled és talán barátok lesztek:)
2014. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudat alatti negatív önkép.
2014. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!