Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég rossz jelenleg az életem,...

Elég rossz jelenleg az életem, mit lehetne így csinálni?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, ott elég jól elvagyok a csoporttársakkal, de ezenkívül senki sincs, akivel összejárnék, tehát nincsenek barátaim. Nagyon nehéz szakra járok, elég sok a stressz, hogy összegyűljön elég kreditpontom és jó lenne, ha valakivel, vagy valakikkel összelehetne futni hétvégente úgy levezetni a stresszt.

Másik nagy probléma, hogy lányokkal nem tudok ismerkedni. Sokszor jelzik, hogy érdeklem őket, meg be is próbálkoznak néha, de egyszerűen nem tudom tovább vinni a helyzetet, mert nem tudok velük kommunikálni. Több, mint 4 éve voltam úgy együtt lánnyal szóval olyan hiányom van, hogy a tanulásra is negatív hatással van. Főleg, hogy látom a jobbnál jobb csajokat naponta az egyetemen.


2014. febr. 20. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Például változtatni rajta.


1el össze tudtál jönni dugásra, akkor többivel is sikerülni fog.

2014. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!