Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért utálhat meg mindenki...

Azért utálhat meg mindenki facebookon velem beszélgetni, mert sokat írok?

Figyelt kérdés

Akár iskolatárs akár élőbeli ismerős, ha már többet írogattak velem megutálnak, sokan már le is tiltottak minimum a chatról, hogy ne lássam őket fent.

Mindez lehet amiatt, mert elég sokat írtam egy-egy emberre (mert alapvetően nincs sok ember akivel beszélhetnék, ezért örülök ha ez meg az fent van), vagy más oka lehet, és valamiért idegesítő a stílusom?


2014. febr. 21. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

nemtom,


de próbáld ki hogy leszarod őket. ők fognak neked írni hidd el.


lányokra írogatsz csak? ne nyomulj meg ilyesmi, próbálj röviden frappánsan viccesen fogalmazni valamit :D

2014. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában az az idegesítő, ha valaki nagyon nyomul.. Én kifejezetten szeretem ha valaki sokat ír, sőt elvárom, hogyha én írok neki egy novellát, akkor ne egy mondatban válaszoljon az egészre. Illetve az is idegesítő tud lenni ha valaki úgy ír, hogy például: "ja jól vok vtam tnap a khba csak nem tom h mivan"

Nem menő, ha kihagyod a betűket, és helytelenül írsz. Mint ezt már előttem valaki nagyon jól megfogalmazta, a különbség a vok és a vagyok között az agy.

Tehát a lényeg, Ne nyomulj, ne faggasd az embereket ha látod hogy nem akarnak beszélni, ne kérdezgesd hogy "biztos nem akarod elmondani?" Nézd meg a helyzetet fordítva, mintha ezeket neked írogatnák.. Egy idő után hihetetlen idegesítő tud lenni, ezért nem csoda ha letiltanak. Vedd figyelembe azt is, hogy nem biztos hogy másikat ugyanolyan érzések kötik hozzád, mint téged hozzá, tehát nem biztos hogy szívesen fogadja a puszit, a pasit, a szívet stb.. (a kérdésedből nem derült ki, hogy milyen nemű vagy, de egyik nem sem szereti ha valaki olyan nyomul, akire ő nem úgy gondol) Illetve edd figyelembe azt is, hogy partnerednek nem biztos hogy ugyan az az érdeklődési köre mint neked.. Tehát ha te mondjuk elkezdesz novellákat írni pl.: a fociról és a másikat az egyáltalán nem érdekli, akkor ne csodálkozz hogy nem szeret veled beszélni. Ha valakivel beszélni akarsz, és neked fontos az hogy beszéljetek, akkor ne próbáld mindenképp ráerőltetni a te témádat derítsd ki hogy őt mi érdekel, mik az érdeklődési körei, és beszélj vele olyanról ami mindkettőtöket érdekel, ami közösen vonzz titeket.. Ha pedig nincs semmi közös bennetek, akkor nem is annyira biztos hogy beszélnetek kell...

Üdv, és sok szerencsét!

2014. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Tudnod, érezned kell, hogy mikor elég belőled.
2014. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet... Viszont az sem kizárt, hogy az amit mondasz nekik egyáltalán nem érdekesek számukra.
2014. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Nemed? Korod?
2014. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Én ismertem egy hasonlót,aki éjjel nappal csak a gépet nyomta,és mást ZAKLATOTT.tudtommal minden ismerőse,aki csak tehette letiltotta,mondjuk nem is csoda mivel 30pár évesen munkakerülő,segélyből él...így ez nem is csoda
2014. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt így vakon nehéz megmondani, hogy milyen a stílusod.
2021. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!