Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan élvezzem az életet?

Hogyan élvezzem az életet?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok. A gondom hogy nem élvezem az életemet. Régen rengeteg barátom volt,aztán szépen.lassan mindenki Elment erre-arra. Én elkezdtem dolgozni a szakmámban. Volt egy jol fizeto allasom, okos es szep párom, sportoltam, lettek megtakaritasaim,haladtam előre...szoval minden passzolt. Aztán kb két héten belül oda lett minden jo dolog az életemben. Itt maradtam teljesen egyedül es életemben először teljesen osszezuhantam. Azota van új allasom, sportolok, olvasok, tanulok, próbálom a társaságot is osszetartani, jovore tovabb akarok tanulni, tanulok zongorázni, irok es építem a leendő vállalkozásokat...de...meg mindig pocsékul vagyok. Hiaba csinálok barmit amire azt mondják hogy meg kell tenned hogy boldog legyél,nem segít. Mind a mai napig pocsékul vagyok, néha meg-meg roppanok lelkileg es nem tudom mit tegyek. Csajozni nem tudok, nem vagyok helyes,sem penzes. Legalábbis nem mutogatom. es lehet hazudni,de sokat számít mert az onbizalmam megvan sokszor megkapom bokkent, hogy de szivesen lennenek olyan határozottak es pozitívak mint én szoktam. Bulizni nem tudok elmenni,a közelben csak diszkók vannak azokat pedig unom. Tizenévesen Brutálisan sokat buliztam,ma mar rosszul vagyok az ilyen helyektől. Egyre többször érzem hogy nem tudom Meddig bírom még. Mitől legyek boldog, hogyan élvezhetném az életemet?

2014. febr. 22. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetetlent kérdeztél,vagy... gyere a Gy.I.K.-ra vagy a HOXA-ra.Itt lehet élni.
2014. febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ertem, miert lehetetlen?
2014. febr. 22. 08:07
 3/6 anonim válasza:

Egyszerűen csak türelmetlen vagy, és mindent azonnal akarsz. Ha minden úgy van, ahogy leírtad, akkor idővel rendeződnek a dolgok.

Semmit ne akarj görcsösen, mert az inkább blokkol, mint segítene! Teremtsd meg a lehetőséget minden fajta kapcsolatra, úgy ahogy eddig is tetted, de érezd, hogy hol vannak a határok! A te és a mások határai.

Most egyedül vagy, de gondolj bele, hogy ez nem lesz mindig így! Például tovább fogsz tanulni és új embereket fogsz megismerni. Akkor lesznek új lehetőségek is.

Most van időd megismerni önmagadat, és kigondolni azt, hogy abból ami most vagy mivé válhatsz. Hasznos ám a magány, nem kell tőle félni!

2014. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Rámférne pár új barát, sajnos kistelepülésen élek így ez kimarad. Az életem többi részét pedig próbálom helyretenni.


Az is zavaró hogyha megkérdezek ismerősöket, hogfy mit csinálok rosszul...azt mondják hogy semmit, én csinálom jól.

Veszem észre...

2014. febr. 22. 12:05
 5/6 anonim válasza:
Hidd is el nekik, tényleg jól csinálod! Járod a saját utadat a saját tempódban, amihez sokan csatlakoznak majd. Csak be kell várni őket, mert az ő útjuk még nem érte el a tiédet, még le vannak maradva. De az idő megold mindent.
2014. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az élet nem egy dolgozat hogy ezt is megcsináltad,az is meg van e is hibátlan mindenre pipa kerül és majd később összeszámolod hány pontot is értél el...Tényleg görcsös vagy és nem a világ elvárásainak kell megfelelned mert kiégsz..csinálj olyat amit a társadalom nem vár el,ami csak neked jó... a boldogság mindenhol ott van a legnagyobb háborúban és szegénységben is és a leggyorsabb világban is és pont ez az,


az emberek szó szerint utol akarják élni az álmaikat,hogy még mielőtt nagyobb káosz lenne ebbe na világban még gyorsan megvalósítom és elszaladnak amellett hogy élvezzék is azt ,elfelejtik hogy miért is csinálják miért kezdtek bele..egyáltalán miért is akarják..és mikor nagy lemondások árán meg van már nem élvezik..te tudod miért vágysz valamire és ne a társadalom legyen meg az idő a lényeg ne divatból vágy valamire ha megtalálod önmagad benne és a célodat kizárod a külvilágot boldogabb leszel...lehet az egy legkisebb is mint afrikai gyermek palackból készített cipője is...a világ úgy is csak arra megy hogy semmi sem elég és nincs érték,mert túl van licitálva és gondolva minden...Sok apró örömöt és kívánom megtaláld amit keresel!!:)

2014. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!