Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy élvezzem az életet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élvezzem az életet ha még nem volt semmi? 17/L

Figyelt kérdés
Nemhogy pasim, de még csók se volt. Nem hinném, hogy külsőmmel lenne gond, több fiú is kérdezte, hogyhogy nincs senkim. Elég csendes vagyok, utálom magam ez miatt is. Minek szeressem magam ha eddig nem volt senkim? :/ Úgy érzem nekem apácának kell mennem ha így haladok... Jó persze akkor jön el mikor a legkevésbé számít rá az ember, de így? Így szinte mindig eszembe jut főleg ahogy telik az idő..
2011. júl. 19. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én 18 éves vagyok és nekem se volt még semmi de nem érzem azt hogy bármiről is lennék késve éppen attól lesz maxisokkal jobb hogy sokkal idősebb érettebb fejjel fogd ezeket megtapasztalni úgyhogy sztem no para...csak add önmagad és nem lesz semmi gond:)
2011. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
előző 18/F
2011. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Five Star ***** válasza:
Hát igen, az élet csak csókolózásból áll, semmi más szép dolog nincs az életben, így ha az ember 17 évesen nem csókolózott, akkor már biztos, hogy soha nem lesz teljes élete... lol ezt te tényleg el is hiszed?! Figy majd ha 30 évesen sem lesz senki sztem akkor kezdj el aggódni.
2011. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Aki magát nem szereti, azt hogyan találhatnák szerethetőnek mások?!


Önismeret, pozitív hozzáállás, néhány év, és minden OK.

2011. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

én 18 voltam az első csóknál, 19 az első szexuális kapcsolatnál..


azt hiszem némi gond van az értékrendeddel...nem az az élet netovábbja, hogy szexelsz....


szeresd magadat, de nem azért mert más le akar fektetni


ez nem verseny!!!hidd el, ha megtalálod az igazit, örülni fogsz, hogy nem feküdtél le még senkivel

2011. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
NAgyon fiatal vagy még és használd ki, én is keseregteme nnyi idősen,pedig volt barátom,csak éppen elég szemét volt velem és csalt a hátam mögött,na ez se jobb.Most meg itt vagyok 26 évesen és sajnálom h.annó nem élveztema fiatalságomat.Járjj el bulizni annyita mennyit csak lehet, gyűjts élmlényeket,tanulj sportokat,nyelveket,járj koncertekre,fesztiválokra,kirándulni,legyél együtt a haverokkal,stb.A lényeg h. ne otthon ülj és keseregj,hanem használd ki a nyarat és irány a természet a haverokkal,piknik,csocsóverseny,sütögetés,strandolás,állatkert,falmászás tudom is én.AMúgy ha látják rajtad h. életvidám vagy akkor könnyebben szerzel pasit.
2011. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, eddig velem sem történt semmi érdemleges. Voltak próbálozásaim, mindenki elutasított. Mostanában én is éreztem úgy, hogy ,,nem kellek senkinek". De nem célom az apácaélet. Kaptam tanácsokat, amik azt mondták, hogy próbáljak meg szórakozóhelyeken ismerkedni. Ilyen helyeken nem csak partyarcok vannak, hanem rendes srácok/csajok is. Csak próbálkozz, van rá esély. Ha ez nem válik be, próbálkozz a netes társkereséssel. Mindenre van esély, csak próbálkozni kell. Remélem, segítettem :D

19/F

2011. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem aki magában nem tud boldog lenni, az mással sem :D


Ha van kedved írhatsz privát üzenetet.


F/18

2011. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Még 17 évesen nem késtél le semmiről sem. Elhiszem, hogy vágysz valakire aki normális, rendes és nem bunkó, de ha türelmes vagy akkor megérkezik. Azért figyelj oda ne hogy csalódj benne;) Hmm szívesen írnék neked privátban, hogy megismerjelek, de úgysem ismerkedsz neten:) Ne legyél gyenge!
2011. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát de ismerkedtem netről csak azokból aztán ki is ábrándultam..:D
2011. júl. 19. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!