Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mit kellene, hogy...

Szerintetek mit kellene, hogy tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, nagyon magányos, az egész 3 éve tart, egy lánnyal kezdõdõtt minden, és ért is véget.. sajnos 16 éves, volt egy lány, akibe elsõ pillanattól, beleszerettem.. a buszon láttam meg, és felkutattam a neten,sikerült megismerkednem vele, és teljesen beleszerettem, a lényeg hogy 8 hónapi járás után dobott, egy másik fiúért, ezt úgy, hogy az 5. Hónapban megcsalt, és mikor dobni akartam emiatt, kést szorított a mellkasához, hogyha elhagyom,megöli magát, meg hogy élete szerelme vagyok bla bla bla.. megbocsátottam neki, mert úgyéreztem, õ is életem szerelme,hát igen, 16-éves fejjel nem tud felnõttként gondolkodni az ember, de a lényeg, hogy sok barátom volt, de amikor ezzel a lánnyal vége lett, depressziós lettem, mindenkivel sze#ét lettem, emiatt mindenki eltávolodott tőlem. 1 évig, folyamatosan szenvedtem, hozzá nyúltam az alkoholhoz, a droghoz is, pedig sose szerettem a piát, drogozni meg fõleg nem tiszta fejjel, de csak fuves cigi volt, na mind1, a második évben, javúlt a helyzet, felhagytam a siralmas élettel, de voltam napok,mikor aztkívántam, bár ne élnék, egyszer bevettem kb 30db ismeretlen gyógyszert, és ráittam alkoholt, de csak egy jó kis hasmenést okozott,pedig ongyilkos akartam lenni, ez volt tavaj, ez után már eldõntõttem, hogy nem fogom sajnálni magam, erõs leszek, és elérek valamit,barátok nélkûl is, ebben az évben , sok évnyi szenvedés után,felvettek egy munkahelyre, jó fizetéssel, na gondoltam mostmár minden más lesz , majd a "pénz boldogít" , de nem eltelt 2 hônap, és semmi, nem vagyok boldog, utálom az életem, tudom, hogy másnak is vannak problémái, de nekem nincsenek barátaim, nincsen normális életem, fáj , amikor látok két gyereket focizni, vagy h#lyülni, stb. Mert tudom, hogy nekem is voltak, és eszembe jut a múlt, próbáltam kibékûlni a régi barátaimmal, de lese sz#rnak kb. próbáltam kimozdúlni, de kivel, hova¿ nemtudom mit tegyek, de nemtudom meddig viselem ezt el, az a vicc hogy még a pénz sem boldogít, barátnõ témáról meg lemondtam eggyenlõre, mert a mai lányok egy része ri#anc, tisztelet a kivételnek. Nem fejezem ki, de szenvedek, és nem sajnáltatni jõttem fel, hanem valami megoldást erre, mert ez egyszer már elviselhetetlen lesz.

2014. márc. 1. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A múlttal ne foglalkozz már nem tudsz rajta változtatni. Azért alakult így a múltad, hogy a jövődben, vagyis most valami nagyon jó dolog következhessen. Sok szenvedés után mindig valami nagyon jó jön, de csak akkor ha akarod. Először is ülj le és döntsd el, hogy miket is szeretnél még elérni az életben, és találd ki hogy hogyan teheted meg azt. Fogd fel játékként, ne görcsösen.
2014. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Angelik@ ***** válasza:

A jó dolgok csak akkor jönnek, ha tanulsz a hibádból. Magától nem oldódik meg semmi, az túl egyszerű lenne. Nem szeretnélek megbántani, de hogyan vélekedhetsz így a mai lányokról, ha az exbarátnőd is egy fiatal r*banc? Akit te annyira szerettél és vele voltál kapcsolatban. Nem lett volna öngyilkos, ezt te sem gondolhattad komolyan. Megcsal és úgy forgatja a lapokat hogy te sajnáld. Hát eldobom az agyam...:D

A barátaid megfognak bocsátani neked és ők keresnek majd. Igaz barátság sosem ér véget, akár hosszú szünet után sem. A munkatársaiddal jó a kapcsolatod? Ott is barátkozhatsz. :-)

2014. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tetszik az őszinteséged. Én is, saját bőrömön tapasztaltam a magány érzését. Nekem ugyan nem volt még kapcsolatom, de meglehetősen sok barátom elhagyott, illetve csalatkoztam bennük, mely esetek után gyakran éreztem magamban űrt. Voltak barátok, kikkel nagyon jól éreztem magam, mégis megszakadt, immár véglegesen. Mások, hosszabb idő után is visszatértek, ahogyan Angelika is írta. Én úgy vélem, hogy ha két ember egymásnak rendeltetett, akkor azellen (akár együtt akarnak lenni, akár épp az ellenkezőjét) senki nem tud semmit tenni.


Figyelj, azért már eltelt két év. Így ő valószínűleg abba a kategóriába esik, amely a "nem tér vissza" nevet viseli. Így egyszerűen nem szabad magadat tönkretenni. Tudom, ezt mondja mindenki, de azért, mert ez az igazság - s tőlem ne sablonnak vedd. Próbálj meg továbblépni, s ne hiányold őt. Ugyan nem mondtad ki, de nekem úgy tűnik, hogy még mindig hiányzik. Nem is feltétlenül maga a lány, hanem azok az idők, az az érzés, mikor átöltelt, és érezted hogy valaki szeret, valakinek az első és legfontosabb vagy ezen a világon. De mindenki erre vágyik, és nagyon kevesen találják meg ( a házasság ugyanis nem garancia erre az érzésre).


19 évesen jól fizető munkád van? Ez csodálatos! Sokaknak életük végéig, sok diplomával sem sikerül kielégítő munkahelyet találniuk. Így hát szeresd a hivatásodat, és becsüld meg! És tégy ugyanígy magaddal is: Soha, senkinek ne engedd, hogy tönkretegyen. Nem törődnek veled a barátaid? Örülj neki, mert így legalább kiderült, hogy soha nem is voltak barátok. Te megtettél mindent, ne emészd magad ezen.


Foglald el magad olyan dologgal, amit szeretsz csinálni. Erre tökéletes példa a sport. Az, hogy eljárj futni, teljesen ingyenes, mégis az egyik legjobb és leghasznosabb tevékenység. Én is azt csinálom..


A helyzetem jelenleg egyáltalán nem könnyű, mégis a futásban örömömet lelem. Sikerélményt nyújt. Örömöt ad. Pedig nálam ritka vendég a boldogság. De elhiszem, hogy egy nap jó lesz. Mert amíg nem jó, addig nem lehet vége.



Ha szeretnéd, szívesen beszélgetek veled - írj bátran.



21f

2014. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem könnyű helyzet, de nekem tetszik, hogy milyen jól megfogalmaztad. Ezek szerint a magad részéről jól átlátod, és emiatt - ugyan most még tart - fölé tudsz majd emelkedni.

Végülis elzüllöttél emiatt a lány miatt, már a kapcsolat alatt sem törődtél másokkal, utána pedig már magaddal sem. A lány nem számít már sokat, magát a züllést kellene orvosolnod.

2014. márc. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!