Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül érzem magam nem tudom...

Egyedül érzem magam nem tudom mit csináljak?!?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy már csak a pengék a barátaim...

Egyedül érzem magam és az van hogy én eléggé más vagyok mint a korombeli "normális" lányok és nem tudom mit tehetnék én... nem akarok 2014.-es PÁWA P****vá válni, de már ez az egyedül lét is megőrjit ... sokat csalódtam az emberekben akik csak "barát" néven voltak ismertek számomra de már nem... nekem már csak a pengéim vannak de még is vágyom az emberi társaságra ... ez számomra elérhetetlen?

14/L


2014. márc. 15. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
:/
2014. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne sajnáltasd magad,az nem megoldás. A pengéket meg szépen dobd ki! Sportolj,tanulj,ezeket lehet egyedül is csinálni.
2014. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak vannak még olyan normális baráti társaságok, akik nem ezek a szvegyolo b*zik, meg ri**ancok, hanem normálisak.. Amúgy is úgy látom most 8-os vagy igaz? Akkor ott lesz majd a suliváltás is, szóval meg van az esélyed :) Én is ebben bízom ha másik suliba megyek, talán valakit érdekelni is fogok, addig meg lesz*rom :D
2014. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 skiing válasza:
Nálam is ez a szitu :/ :) ... 15/L
2014. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács a pengékkel borotváld le és dobd el.

Másik az hogy kuussoolljj és éld az életet. Behalok az ilyen nyavalygó tiniktől. Csak 14 vagy és már minden bajod van. Majd ha felnőtt leszel, akkor nyavalyoghatsz.

Nem kéne magyarból tanulnod? Mindjárt vége a sulinak és elég szarul állsz a tantárgyakból.

Na én itt végeztem. Good Luck.

2014. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is ugyanezt éreztem több éve csak feltaláltam magam... rájöttem hogy vannak igazi barátaim a bunkókon kívül... és rájöttem hogy néha sokkal jobb egyedül és igen az ember társas lény.

15/L

2014. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!