Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Bennem van a hiba, ha sehol...

Bennem van a hiba, ha sehol nem érzem magam jól?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa, hogy nem lakom otthon, és nem is szeretnék már hazaköltözni, de néha honvágyam van, mert eszembe jutnak a szép dolgok az otthonnal, családdal kapcsolatban, de viszont eszembe jutnak utána a rossz dolgok is (borzasztó gyerekkorom volt), meg eszembe jutnak mai, a jelenben lévő dolgok is, hogy pl az unokatesóim mióta elköltöztem a faluból, nem beszélgetnek velem annyit, nem jönnek, ha otthon vagyok, meg ilyesmik, de főleg a múlttal kapcsolatos dolgok. Viszont itt sem érzem jól magam, jelenleg munkám sincs, a tartalékaimból élek, de nem is vagyok biztos benne, hogy itt akarok maradni Pesten, de haza sem akarok menni, mert tudom, megbánnám. Itt Pesten nincsenek barátaim, ismerőseim, senki. Egyedül gubbasztok egész nap a szobában, mert nem tudom, mit akarok, hogyan tovább. Úgy jöttem vissza Pestre, miután pár hónapra hazaköltöztem, hogy majd ezt meg ezt fogom csinálni, ezekből semmi nem lett. Nem merek semmibe sem fogni, mert félek, hogy féltávnál haza akarnék menni, de azt meg biztos megbánnám, mert csak ideig-óráig jó otthon lenni.


Szóval a kérdés, hogy hogyan tudnék dönteni az életemről?


2014. márc. 22. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olvasom végig, mert baromi hosszan írsz, de a vastagbetűsre válaszolva. Ha tényleg sehol sem érzed magad jól, akkor benned van a hiba. Tudod, ha körülötted mindenki hülye, akkor lehet, hogy nem is ők a hülyék, hanem csak az, ami közös bennük. Te.
2014. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
fzsasom kappe
2014. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valami mellett döntesz, akkor más valamiről meg lemondasz, ennek elég nagy súlya van, és szorongató is. Szerezz barátokat, legyen hobbid, tartalmasak a mindennapjaid, bárhol is élsz.
2014. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!