Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Húszon felül még lehet normáli...

Húszon felül még lehet normális élete valakinek?

Figyelt kérdés

Hát... felfogható jó dologként, mert megvédett minden rossztól, elkerültek a rossz dolgok, drog-cigi-pia-verekedés stb. de viszont meg is fosztott valamitől. Ez a számítógépezés. Olyan 11-12 éves koromtól kezdve szinte csak azt toltam. 15-6 éves koromban kb elkezdtem gördeszkázni, sok haverom lett, minden nap kint, de pár évre rá a varázs valahogy elmúlt, és visszatértem a géphez. Aztán elkezdtem edzeni, azt is 1-2 évig, akkor csak az volt a fontos, de annak a varázsa is elmúlt.


Most nem csinálok semmit szinte, de már a gép sem érdekel úgy mint régen, és a régi emlékek kínoznak. Ki akarok törni ebből, de nem tudom hogyan, mind1. A lényeg az, hogy még nincs késő?

Mindig erről eszembe jut egy mese, a Dexter Laboratóriuma, ahol Dexter elment egyetemre, és amikor mindenki bulizott akkor ő tanult, besokalt, bulizni akart ő is de akkor meg már mindenki tanult...



2014. márc. 29. 12:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
nem!
2014. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Hajj, ennyi hülye kérdést. Még 60 évesen is kitörhetsz szinte bármiből, te döntésed. Keresgélj, próbálj ki dolgokat stb.
2014. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem! Hogy gondolod?


20 év után már csak az enyészet jön. Szép lassan kezd is elásni magad.

2014. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hehe, nem kell ám szó szerint érteni a kérdést. Úgy értem akkor olyan élete, ami nem olyan komoly felnőttes, hanem olyan... "gyerekes" de a húszéves formában :D
2014. márc. 29. 13:33
 5/15 anonim válasza:
Óóóó, a pasik mindig későn érnek... :D van, aki még 40 évesen is gyerekes. :D
2014. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

13:43


Mert a nők nem ilyenek, ők 40 évesen a komolyság mintaképei.

2014. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Hát a nők sokkal hamarább érettek, nézz statot, vagy nézz körbe a környezetedbe. :D Dehát kinek mi a komolyság, van aki a számítógépen való játszást is annak veszi. :D :P
2014. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 20 éves, és úgy gondolom az élet csak mostanában fog elkezdődni. Remélem, ha most befejezem az iskolát, lesz munkám, és ezzel saját keresetem. Végre valamilyen szinten önállósodhatok. Ha valamit csinálni akarok, akkor majd nem kell rá pénzt kérnem, mert megkeresem magamnak. Szóval szerintem az élet valahol itt kezdődik.
2014. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nos, én 41 éves nő vagyok, és van bennem egy kis 20 éves lány is, aki néha előjön.

Érdekes, én a mai napig szeret játszani, gépen, való életben mindenhol :)


EZ egy átmeneti enyhe depresszió nálad.

2014. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az ember élete 25-30körül kezd kezdődni....de ha ülsz othon és nyomod azt a szájbalökött gépet,meg rajzfilmeken ábrándozol,akkor tutkó ,hogy nem!
2014. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!