Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Húszon felül még lehet normáli...

Húszon felül még lehet normális élete valakinek?

Figyelt kérdés

Hát... felfogható jó dologként, mert megvédett minden rossztól, elkerültek a rossz dolgok, drog-cigi-pia-verekedés stb. de viszont meg is fosztott valamitől. Ez a számítógépezés. Olyan 11-12 éves koromtól kezdve szinte csak azt toltam. 15-6 éves koromban kb elkezdtem gördeszkázni, sok haverom lett, minden nap kint, de pár évre rá a varázs valahogy elmúlt, és visszatértem a géphez. Aztán elkezdtem edzeni, azt is 1-2 évig, akkor csak az volt a fontos, de annak a varázsa is elmúlt.


Most nem csinálok semmit szinte, de már a gép sem érdekel úgy mint régen, és a régi emlékek kínoznak. Ki akarok törni ebből, de nem tudom hogyan, mind1. A lényeg az, hogy még nincs késő?

Mindig erről eszembe jut egy mese, a Dexter Laboratóriuma, ahol Dexter elment egyetemre, és amikor mindenki bulizott akkor ő tanult, besokalt, bulizni akart ő is de akkor meg már mindenki tanult...



2014. márc. 29. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 14:03


Ha én a nőket nézem a környezetemben, akkor egy igénytelen csótányt nem mernék rájuk bízni hosszútávon. Nem azt, hogy kapcsolatot kialakítani velük. Annyira megbízhatatlanok még a 30 felettiek is.


Korábban érnek? Max testileg, agyi szinten biztosan nem!

2014. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Mint írtam, kinek mi a korábban érés. Érdekes környezeted lehet mindenesetre. Vagy csak te félsz annyira, h úgy ítéled meg a helyzetet ahogy.
2014. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

jó, ne menjünk bele a férfi vs. nő dologba azért :D


Amúgy meg én nem akarok gépezni, ki akarok szabadulni, de kisvárosban élek, se mozi, se semmi nincs...Nincs szórakozási lehetőség.

Emberekről meg annyit h kb mindenkinek a piáláson jár az esze...

2014. márc. 29. 15:07
 14/15 anonim válasza:
Azért szerintem csak keress, kell lennie egy kis városban is olyan vkinek, akivel jól érezheted magad.
2014. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mintha minden hobbit mértéktelenséggel túlzásba vinnél és mivel nagy versenyeken sem indulsz ezért megunnád. Miért nem indulsz versenyeken abban, amiben jó vagy?


Vagy miért nem csinálod akkor mértékkel a dolgokat, melózol, kimész időnként deszkázni, időnként kondizol egy hónapot, időnként lemész focizni, hétvégén meg elmész piálni az arcokkal? Ha deszkázás van, kondi, meg ivás, akkor ezt a hármat kell ott nyomni felváltva, esetleg némi géppel fűszerezve, nem? Más nincs? Nincs foci, nincs szórakozóhely a közeli nagyvárosban, nem lehet elmenni biciklizni?

2014. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!