Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire láthatják rajtam...

Mennyire láthatják rajtam ránézésre iskolatársak, és idegenek az utcán és buszon, hogy magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Azt, hogy egyáltalán nincsenek haverjaim? Látható ez nagyon az emberen?
2014. ápr. 4. 05:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Idegenek utcán és buszon semmiképp: azt látják, hogy egyedül utazol/sétálsz, amiből semmire se lehet következtetni, a szociális pillangók se járnak mindig mindenhová falkában. (Plusz idegenek aligha kezdenek el filózni ilyenen egyáltalán).


Iskolatársak annyit nyilván levesznek, hogy az iskolai közegben nincsenek haverjaid, de ennek az ő szemükben lehet oka az is, hogy szeretsz egyedül lenni, hogy iskolán kívül vannak haverjaid (pl. olyan társaság, szubkultúra, szociális közeg, stb tagja vagy ami nem képviselteti magát a suliban), hogy félénk vagy, hogy különcködsz. A magány (mint negatív érzelem) akkor derülne ki, ha jobban megismernének (de mivel egyik sincs még haverszinten sem, gondolom ez nem fordul elő).


De itt sem mindegy milyen iskolába jársz, pl. estin végzett középsuli, felnőttként végzett szakma, fősuli, egyetem, ezeken a helyeken nem figyelgetik annyira már hogy ki kivel hogy áll meg hány spanja van, általánosban és nappali középsuliban sokkal jellemzőbb.

2014. ápr. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne látható?

Max., ha állandóan önsajnálkozó, búbánatos képpel mászkálsz, de akkor sem tudják az okát.

2014. ápr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tekintetekből fogom a magányt. Nem tudom, más hogy van ezzel, elég változó. A tekintet nem anyagi, az onnan jön, ahonnan kell, a lélek mélyéről..Az nem olyan nagy baj, hogy nincsenek haverok. Egy igazi jó barátot kívánok Neked!
2014. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem vagyok jós, de belenézek egy ember szemébe, és látom az életét.

aki már nézett a szemembe, azt mondta pár másodperci bírta csak, mert olyan volt, mintha tükörbe nézett volna és látta magát, miket csinált régebben.

nos, előttem az emberek,nyitott könyvek, és még kártya sem kell hozzájuk.

2014. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos semennyire. Én nem merek kezdeményezni, aki meg merne, az nem látja rajtam, hogy magányos és nyitott vagyok az ismerkedésre.
2014. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi magányosok látjuk egymást, de ugye azért vagyunk magányosok mivel nem szokásunk kezdeményezni, tehát egy magányos sosem fog odamenni egy másikhoz, a többiek meg látják rajtunk, hogy örülnénk neki ha valaki odajönne... Szóval ez a 22-es csapdája, nem kell vele foglalkozni, meg lehet szokni ;)
2014. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az előző vagyok, véletlenül kihagytam egy nem-t:


Mi magányosok látjuk egymást, de ugye azért vagyunk magányosok mivel nem szokásunk kezdeményezni, tehát egy magányos sosem fog odamenni egy másikhoz, a többiek meg NEM látják rajtunk, hogy örülnénk neki ha valaki odajönne... Szóval ez a 22-es csapdája, nem kell vele foglalkozni, meg lehet szokni ;)

2014. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!