Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Előfordulhat, hogy a fiatalok...

Előfordulhat, hogy a fiatalok pusztán a kinézetem miatt fordulnak így el tőlem?

Figyelt kérdés

18/F vagyok, és elég csúnyán nézek ki, szeretnék úgy kinézni mint a többi fiú, de az az arcom miatt nem válhat valóra, amíg nem esek át egy műtéten majd valamikor.

Nincs vele túl komoly gond, de mégis más mint a többieknek.

És azt veszem észre, hogy a fiatalok, a fiúk főleg sorra elfordulnak tőlem, mindenki akivel megpróbálok beszélgetni.

Közben meg pl. itt Gyakorikérdéseken, ahol totál idegenekről van szó, ráírok totál idegenekre akik nem tudják hogy nézek ki, még ők is rendesebbek velem sokszor, mint az iskolatársaim.

Ebből következtettem erre, a kinézetem miatt elfordulhatnak tőlem azonos neműek is?


2014. ápr. 5. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez könnyen lehet. Egyébként mi baj az arcoddal, he nem titok?
2014. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak a külsőddel van baj?
2014. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem csak azzal, mert én próbálok mindenkivel rendes lenni, szóval nem bunkózok, kivéve azzal akik megérdemlik.
2014. ápr. 5. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elsőre nem tudnak vele mit kezdeni, valószínű én se tudnék, pedig egy teljesen elfogadó ember vagyok.

Sok olyan ismerősöm volt, akinek "szépséghibája", vagy egyéb furcsasága volt (és ezt ki lehet terjeszteni bármire, más nemzetiség, bőrszín, extrém kinézet, haj, akármi), de ez csak addig jelentett nekik problémát, ameddig be nem illeszkedett az adott közösségbe. Ha már 3-4-szer beszélgettek veled, nem őgy jellemeznek magukban, hogy "a csóka a heggel az arcán", hanem a jófej srác aki szeret futni / aranyos a kutyája / jó a nője / poénos, akármi. Szóval igazából nincs hátrányod, az első lépés nehezebb, de én nem félnék a helyedben:)

2014. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Legyél antiszociális! Az mindig beválik.
2014. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez a kinézet miatt van, mert az ember általában a külső alapján ítéli meg a másik személyiségét pl. a szebb embereket kedvesnek gondoljuk, pedig nem feltétlenül van így. De én úgy gondolom, h igenis értékes ember vagy és pár év múlva már más fog számítani és sok barátod lesz.
2014. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!