Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen országba, területre...

Milyen országba, területre menjek a Földön, ahol én számítok egzotikumnak a kinézetem alapján és ezért relatíve könnyebben kaphatom meg a helyi nőket, mint itthon?

Figyelt kérdés

Lehet menni Dél-Amerikába, Törökországba (barna bőrű nők), Vietnamba, a Fülöp-szigetekre (barnább bőrű ázsiai nők), Japánba (fehér bőrű ázsiai nők).

190+ cm magas, szőke, kisportolt testű srác vagyok, világos bőrrel.

Lehetne még menni négerek és arabok által lakott országba is, de ott nehezebb megkapni a nőket és a testi épségem is jobban félteném, szóval a fentiek maradtak lehetséges opcióként.


Te hova mennél?


2014. márc. 26. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ázsiában mindenképp egzotikumnak számítanál :)
2014. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1es vagyok, de ha Japánt választod vigyél magaddal!!! :D
2014. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Japánba én is mennék :D
2014. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 PearlDiver ***** válasza:

A legtöbb ázsiai országban jellemzően alacsonyak és vékonyak a férfiak, aránylag kicsi farokkal. Szóval ezeken a helyeken várhatóan tarolni fogsz, ha van egy kis humorérzéked meg nyelvtudásod.

Dél-Amerikában mire számítasz? Az ottani nőknek szerintem van annyi tartásuk, hogy csak azért mert valaki külföldi, ne hagyják magukat befűzni.

2014. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"csak mert külföldi"

Ennél többel is tudok operálni. Most sem vagyok egy béna lúzer a nőknél (persze mindig van honnan hova fejlődni, de inkább a felső 20-30%-ba teszem magam).

Sok néger csávót látok és beszéltem is egy párral. Természetesen ők is nőket kúrni jönnek Magyarországra (top 3 ok között van ez). De ők is képesek a saját országuk nőit lefektetni. Nyilvánvaló számomra, hogy aki a saját kultúrája, országa nőivel sem boldogul, az máshol nem lehet sikeres.


Dél-Amerika sem egy országból áll. Olvastam angol nyelvű fórumokon rengeteg embertől, hogy az argentin nők például elképesztően nehezen kaphatóak. De Brazíliában pedig a nők nőiesek kívül-belül, szépek és kölcsönös vonzalom esetén hamar lehet velük szexelni.


Tényleg minden felsorolt nagyon jó hely, ezért is nehezen tudok választani. Egyébként végiggondolva most annyira szűkült a kör, hogy vagy Dél-Amerika, vagy Vietnam, Fülöp-szigetek. (Kicsit tartok tőle, hogy Törökországban is túl tradicionális a társadalom, Japánban viszont attól, hogy túl "modern" és gazdag. Szóval egy átlag viet nőt könnyebb megkapni, mint egy átlag japánt.

2014. márc. 26. 14:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Kínába menj, Kínában annyi nő van mint a nyúlsz@r. Szét fognak szedni, csak bírd energiával.

És mivel európai vagy a kínai bárokban ingyenes a belépésed és a fogyasztásod, mert a tulajnak ez egy értékes reklám hogy az ő bárjába járnak az európai turisták, emiatt oda özönlenek a helyiek is.

Az a menő hely ahol európaiak mulatnak.

2014. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Korea
2014. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Japánba, ott nem csak egzotikum vagy, de a magyarokat kifejezetten szeretik :)
2014. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6:

Kínában úgy tudom pont a nőhiány a baj. Az egykepolitika miatt a szülők, ha már választhattak, egyetlen gyereknek fiút csináltak. Emiatt a fiatalok között (18-30) már most 20-30 millióval több a férfi, mint a nő.


Persze úgy is nézhetjük hogy a kínai csávók előtt lehet, hogy esélyesebb vagyok. Bár ezt nem lehet tudni. Van olyan kultúra, ahol a helyi férfiakat jobban preferálják a helyi nők.


7:

Dél-Koreáról sok "rosszat" olvastam ilyen téren. Az egyéjszakás kaland szinte nem létezik és a nőket nem lehet gyorsan (pár randi után) lefektetni, mint ahogy számomra normális.

Az éjszakai életben nagyon érvényesül az egzisztencia és a jó kapcsolatokkal való rendelkezés.


8:

Japán: Talán :)


Más kultúrák nagyon eltérőek lehetnek ahhoz képest, mint amit mi itt megszoktunk Magyarországon.

2014. márc. 26. 16:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Afrikába menj.Egy korty vízért is dugnak veled.
2014. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!