Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet barátokat szerezni?...

Hol lehet barátokat szerezni? Magányos vagyok, és szeretnék új embereket megismerni. Legjobb lenne lenne kimenni szórakozni, bulizni stb. de sajnos nincs kivel, így csak az internet marad.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 15:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Joccakát emberek. :D

Kérdező ismét írtam, srry a késésért. :)

2014. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha esetleg érdekelnek valakit az elektronikai kütyük, akkor holnap Veletech a Millenárisban, belépő egy ezres. Bővebb infó a veletech.hu-n, illetve dobhat egy üzit. :)
2014. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
szerintem ha még diák vagy szervezz kirándulást osztálytársakkal, menjetek együtt moziba koncertre. Legyél te a szervező ,hívjál meg 4-5 embert és ezekből ha 1vagy 2 eljön akkor már nem leszel egyedül. Mozdulj ki és kezdeményezd az összejövetelt. Hívjál meg embereket magadhoz, és ott is lehet megbeszélni közös programokat.
2014. júl. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha egyedül érzed magad , neked kell szervezkedni, nem tudják a többiek hogy társaságra vágysz.
2014. júl. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e tesód, vele is lehet programokat szervezni, vagy unokatesókat meghívni, elmenni uszodába, strandra, moziba velük.
2014. júl. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szia! Ha Debrecen neked jó, akkor írj!
2015. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 hgwell ***** válasza:

Ti lányok egyetlen dolgot nem értékeltek igazán, a dugást, mikor hátra lógatod a nyelved és megpótolják a beled közben. Akkor dugtok ha muszály.Többször kellene annál! Folyamatosan megállás nélkül, amíg már el nem alszol és még közben még 1 órát aztán pihenhetsz.

Csak ismerkedtek bugyi nélkül korlátlanul, mintsem húznátok egy szexit aztán gyarapíthatnátok a bifidus effensis bélbaktériumaitokat egy kis ananászlével.Tehát sperm@ a siggben 10köbméter.

Egy nőt csak annyiban nézünk hogy mennyi köbméter tejbegrízt nyelt vagy tárolt be pics@.Pics@nyelven mi nem értünk egyet veletek.

Akkor értékeljük jól ha kevesebb köbméter volt meg de csak az valik jobb anyává, aki több köbmétert vitt be.Habár szerintem anya mindig anya rs csakis csak 1 van.Nem köbméteren fog múlni a nevelés. Mert van amikor a pin@ kikapcsol es nem is akar bekapcsolni tobbet.

2022. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!