Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagymamámnál fogok nyaralni...

Liliána111 kérdése:

Nagymamámnál fogok nyaralni az ikertestvéremmel, ott sajnos nincs internet, faluba lakik. Mit játszak egyedül és az ikertesómmal? Valami jó játék vagy valami szórakoztató dolog? Ötletek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.13 éves és van egy velem egy idős ikertestvérem.!
2013. jún. 11. 12:34
 1/3 anonim válasza:

Hát az rossz,hogy ott nincs net . :( Vigyetek le társos játékot vagy nem toom mert én bárhová megyek van net még a nagyimnál is.

OOtt nyaralsz tényleg,végig??

2013. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bevallom, most megmosolyogtattál. :)


Na szóval: lehet vinni frissbeet, tollasütőket, tollaslabdával.


Ha tartanak állatot, segíthettek nekik körülöttük, városiként nagy élmény lehet.


Ha van gyümölcsös, vagy veteményes, ott is tudtok segíteni, és nektek is élmény lehet.


Falun általában fiatalok a focipályán lógnak, akár hozzájuk is csatlakozhattok. Ha van strand (igen, az falun is van olykor), ott is el lehet tölteni 1-2 napot.


Ha nincs, akkor felfújható medence az udvaron, vízipisztoly, és hajrá!


Ha van a közelben erdő, lehet menni hátizsákkal ismerkedni a természettel.


Élvezd ki, hogy kis ideig nem vagy az internet fogságában ;).

2013. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs arra lehetőségem amit írtál,mert nincs erdő meg medence stb. Városi gyerek vagyok szóval olyan játékra gondoltam ami városi és nem kell net hozzá!!
2013. jún. 11. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!