Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha nem is...

Mit csináljak, ha nem is létezem mások számára?

Figyelt kérdés

A családi körülményeimet hosszú lenne leírni, maradjunk annál, hogy nem szeretném részletezni, mert hosszú lenne, és rengeteg rossz emléket hoznék vele elő.


Egyszerűen nem létezem más emberek számára: nem hívnak el sehova, nem hiányzom senkinek, ha nem vagyok ott, nem veszik észre, ha ott vagyok, akkor sem. Ha én hívom el őket, akkor vagy nem érnek rá, vagy nincs kedvük, valamilyen mondvacsinált okkal lemondják, vagy ha nem, akkor ott ülök 15 percig a helyszínen, majd amikor felhívom őket telefonon, akkor mondják, hogy elfelejtették, és már van más programjuk. Van egy párom, és egy szem barátnőm, de onnantól kezdve nem létezem senkinek. Senki sem nyílik meg nekem, hosszú idő után sem, a párom sem tette meg, igaz, ő alapból sem lelkizős fajta. Engem mindenki könnyen elfelejt, soha senki nem jegyez meg magának, nem válaszolnak az üzeneteimre, holott tudom, hogy elolvasták, és megkapták. Velem senki nem akar lenni, senki sem szeret velem lenni. Sz-r ez így, és nem tudom, hogy meddig tudom senkiként folytatni ezt az egészet, el vagyok keseredve.


18/L



2014. ápr. 26. 19:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Esetleg tegély azellen valamit, hogy egy jelentéktelen, szürke senki vagy. Ahelyett, hogy siránkozol, lépj, hívd fel magadra a figyelmet. vedd a kezedbe a qurva életed.
2014. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

"Ha én hívom el őket, akkor vagy nem érnek rá, vagy nincs kedvük, valamilyen mondvacsinált okkal lemondják, vagy ha nem, akkor ott ülök 15 percig a helyszínen, majd amikor felhívom őket telefonon, akkor mondják, hogy elfelejtették, és már van más programjuk. " - Gondolom olvastad, de ha nem tetted meg, akkor most gondolom igen.


Én is teszek érte, elhívok embereket, odamegyek emberekhez, ismerkedek emberekkel, de elfelejtenek. Nem vagyok bunkó, nem vagyok nagyképű, nem vagyok mai tömeg, nem tartom magam sekélyesen butának sem, avagy nem csak a ruhák, cipők, egyszarvúak, és pláza témáim vannak. Próbálok tenni azért, hogy jobb legyen, de úgy nehéz, ha senkit sem érdeklek.

2014. ápr. 26. 19:41
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Te pedig felszínes elolvasás helyett Értelmezz. Elhanyagolható vagy. Vontatott. Cseppet sem különleges. Unalmas. És úgy látszik, rossz taktikus. Ha a jelenlegi éned nem elég, emelkedj egy másik szintre.
2014. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hé, kislány! Te még változtathatsz! Én már 36 vagyok és ugyanez a szitu velem is. Már arra gondoltam, hogy nem is vágyom rá... Becsukom az ajtót és ennyi. De te még választhatsz egy hobbit vagy munkát, amiben igazán jó vagy és akkor megbecsülnek, felnéznek rád és akkor számitani fog, mit mondasz. Ha meg nem, akkor legyél egy kicsit határozottabb, állj ki magadért mindig, ne lássáék, hogy neked minden mindegy. Lássák azt, hogy egy belevaló, önálló kis csaj vagy, aki SZERETI ÖNMAGÁT! Ez a legfontosabb!!! Hajrá, én már bizom benned! Te is tégy igy! Bizz magadban! És a mottó: Nem mindenki szereti az embert, de mindig van pár ember, akinek fontos vagy! Neked is van, ha jobban körülnézel!!
2014. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom ki és miért pontozott le, de kap tőlem egy puszit a pocijára.
2014. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Kedves első és egyben harmadik válaszoló: Nem ismersz, elolvastad azt, amikor ezt írom le, hogy mi a problémám, ez pedig neked nem jelent semmit. Nem ismered hogy nekem mi a fontos, hogy én milyen értékeket tartok fontosnak, hogy milyen a humorom, milyen a beszédstílusom, milyen a kedvem, vagy mennyire vagyok szürke, vontatott, vagy unalmas. Kérlek, ha csak negatívan tudsz hozzászólni, és semmi segítő, vagy hasznos választ prezentálni ( az nem segítő, hogy "vedd a kezedbe a qurva életed" ), akkor legyél szíves nem válaszolni többet. Köszönöm szépen.


Negyedik válaszoló: Van hobbim, de ezzel sem változott semmi. Már komolyan kezdek elgondolkozni, hogy tényleg én vagyok a rossz, ( persze nem úgy, ahogyan azt a kedves első/hamradik gondolja ), és én is gondoltam már rá, hogy akkor innentől kezdve csókolom, majd keres az, aki akar. Csak az a baj, hogy tényleg nem keresett senki. Köszönöm a válaszodat. :)

2014. ápr. 26. 19:53
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Babusgassalak? Rúgdosás és főként Rámutatás nélkül nem mész semmire. Ha te szép szavakért jöttél ide és tetted fel ezt a kérdést, megkaptad a negyediktől. Én viszont beletolom a véleményem a képedbe és megmutatom, mi a hibád, amit te képtelen vagy észrevenni. Nem veszed észre, mert ezt tekinted jónak - és ha észre is vennéd/vetted volna, nem írtad volna ki a kérdést.
2014. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tehetnél Kedves! :( Inkább valóban. Ne keress társaságot, de aki hozzád szól, legyél vele kedves, rendes. Mindig. Majd meg fog jönni az az ember vagy emberek, akik veled akarnak lenni. Majd ha esetleg fősulira jársz, talán több esélyed lesz új emberekkel megismerkedni. De akkor se az egész Világ barátja akarj lenni, hanem egy két emberre koncentrálj és az ő barátságukkal foglalkozz. Talán ezeket tudom még tanácsolni. És hidd el, sokminden fog még változni, még nagyon kis fiatal vagy. Légy nyitott és várakozz türelmesen. Arra gondolj, hogy még annyi élményed lesz, el fog jönni a te időd is! CSak t ü r e l e m!!! : )
2014. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem, nem a szép szavakért jöttem ide, hanem segítségért. Az, hogy ócsárolsz, az nem segít. Esetleg azt el tudnád mondani nekem, hogy hogyan változtathatnék ezen az egészen? Mert ez lenne a segítség. Vélemény és vélemény között is lehet méteres a különbség.
2014. ápr. 26. 20:06
 10/28 A kérdező kommentje:
Nyolcas: Köszönöm szépen. :) Soha nem akartam mindenki barátja lenni, a kevés, de mélyebb kapcsolatok sokkal jobban tetszenek, mint a rengeteg barát. Köszönöm még egyszer. :)
2014. ápr. 26. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!