Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Találhat e barátnőt a nyugdíja...

Találhat e barátnőt a nyugdíjas korú, ha nem akar a nyugdíjas klubba járni?!

Figyelt kérdés
Nyugdíjas lettem és egész nap egyedül vagyok itthon,a párom dolgozik,a kisebbik gyerek távol egyetemen,a nagyok már családosak. A barátnőm sajna meghalt,a másik sosem ér rá,mert az Anyukáját nem tudja magára hagyni. Csak netes ismerőseim vannak és ez a gondom, hogy Ők csak így érnek rá. Én sem vagyok tökéletesen egészséges,de jó lenne néha valakivel elmenni színházba vagy moziba. A párom ezeket sosem szerette. Nem unatkozom de jó volna valakivel napközben néha beszélgetni. Ennyire zárkózottak az emberek mostanában? 60 éves,Debrecen
2014. máj. 5. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos inkább ennyire netfüggők lettek. Tény, hogy az én ismerőseim is alig érnek rá, de amióta mindenki hozzáférhet a nethez, ha rá is érnek inkább ott ápolják a kapcsolatot, gondolom ennek a fáradtság is oka, meg vhol tény, hogy gyorsabb is. Viszont én is hiába szoktam fújni, hogy de ez így nagyon személytelen egy idő után. :( Esetleg próbálj olyan klubbokat keresni neten, ami az érdeklődésednek megfelel és akik szerveznek programokat is, nem nyugdíjas klubra gondolok. Vagy még szoktak lenni olyan társkereső oldalak, ahol van olyan opció is, hogy csak bartnőt keres vki, vagy épp lelkitársat, mondjuk nem tudom mennyire nem értik azt ott az adott oldalon félre, még nem próbáltam ki, de hátha. Van olyan ismim, aki elmegy egyedül egy közösségbe, és ott áll le ismerkedni, ill. így szerez barátokat, na ez nekem viszont nem menne, deha neked igen ezt is megpróbálhatnád. tehát kikeresed neten ahol és aminek csak a címe adott, és nincs online közössége, aztán elmész. Remélem tudtam segíteni. 35/N
2014. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

fiatalabb korom ellenére rengeteg idősebb partnerem volt már.

ha van egy megjelenésed, és anyagiakban is jól állsz, bármikor találsz.

ált a neten keresgélj, társkereső oldalakon.

ha könnyen akarsz találni, akkor letagadhatsz pár évet,később ha komolyra fordulna, majd mondod hogy rosszul lett az adatlap kitöltve.

szóval magamra visszatérve, jól elvoltam eresztve anyagiakban, és fura de az idősebb korosztály talált meg magának, én meg ha így van, akkor így is jó alapon, akivel tudtam összejöttem.

és bizony , a kocsi, lakás, vagy ház hol van, miből élsz, meg hasonlók sokat nyomnak a latba.

35F

2014. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
2: Szerintem a kérdező nem feltétlen társat keres. Ha pedig már az elején hazudsz, hogy letagadod pl. a korod az már régen rossz, akkor is, ha később bevallod.
2014. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valamit félre értett a 2. Férjem és felnőtt gyermekeim vannak, nem szex társat keresek, nem is "szennyesládát"!
2014. máj. 6. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Opsz. Bebukta a kettes.
2014. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!