Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Halmozottan hátrányos állapoto...

Halmozottan hátrányos állapotom ellenére hogyan tehetnék szert leánypajtásra? Teljesen reménytelennek érzem a helyzetem.

Figyelt kérdés

Közel járok a hatvanhoz, de még nem volt nőm. Nincs saját lakásom, a szüleimmel élek. Összes vagyonom egy tízéves Ignis. Alacsony vagyok, hajlott hátú, beesett mellkasú.

Mindent megpróbáltam már, de csak magányosabb lettem.


2014. máj. 8. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Fizess meg egy prostit.
2014. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A halmozottan hátrányost nem értem. Ez azt szokta jelenteni, hogy rokkant, süket stb. A te helyzeted nyilván van, akinek hátrány, de biztosan sok nő van, akinek így maximálisan megfelelnél. Nem ezen múlik minden esetben. Nem csak szépségkirálynők léteznek, meg anyagias nők.

Talán rosszul ismerkedsz, nem vagy elég barátkozó, kedves, nyitott. HA még nem volt kapcsolatod, az nem a helyzeted és az adottságaid terhére írd, hanem a viselkedésed terhére. Tanulj meg ismerkedni, csevegni, kedvesnek lenni stb. Járj társaságba, találj hobbit, sportolj. Szóval tedd magad képessé arra, hogy felszedj egy nőt.

2014. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hú hát ez nagyon durva. Próbálkozz netes társkeresőkkel ott úgy is otthon vagy a gép előtt nem kell izgulni. Vagy mozdulj ki, nézz szét neten van-e a környékeden valami nem nyugdíjas klubb de valami hasonló. Nyilván ne azzal kezd hogy mindjárt 60 vagyok és szüleimmel élek vagyonom meg még annyi sem. Nem megsérteni akarlak de amit leírtál magadról mennyi vagy és hogy hogy nézel ki nyilván ne egy 20-30 éves csajokkal teletömött diszkóba menj.
2014. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80%

Két alacsony százalékú! Abba belegondoltatok, hogy egy emberi sors, egy érző ember van a kérdés mögött? Olyanok mint ti? Csak talán különb nálatok?

Szánalmasak vagytok.


***

Hát nem egyszerű a helyzeted. Társkeresővel nem érdemes foglalkozni, de minél többet járj tárasaságba! S nem kell mindent kiadni elsőre. Próbáld meg szeretni a nőket, s talán meg lesz az eredménye. De ha nem, az se keserítsen el!

2014. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én belegondoltam, de abba is, hogy mi van, ha egy troll. Egy unatkozó provokáló. Elég sok minden erre utal...
2014. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!