Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felkelni abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felkelni abból, hogy reménytelennek érzem a helyzetemet?

Figyelt kérdés

22 vagyok, tulajdonképpen sose volt senkim. Most sincs még jelölt vagy jelentkező sem. Valahogy mindenki másnak olyan könnyedén megy a párkeresés, én meg egy selejtnek érzem magam, hogy sose kellettem egy férfinak sem.

Vékony vagyok, de szép mondjuk az nem, a pénztárcámhoz mérten igyekszem csinosan öltözködni, buta sem vagyok, könnyen barátkozom, mégsem kellek soha senkinek.

Én hiába próbálkozom bárkinél (bár ez nem gyakran történik), nem kellek, nálam meg igazából nem is szoktak.

Mi lehet velem a baj, hogy ennyire selejt vagyok? Hogy lehetne ezen segíteni?


2014. márc. 18. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Hozzáállás, kisugárzás, külső.

Ha mutatsz képet, akkor megtudjuk mondani, hogy a kinézeteddel van-e gond, vagy valami mással. Máshogy csak találgatni tudunk.

2014. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 s ő a kisugárzás sokszor a hozzállástól függően néz ki vagyis én még nem nagyon láttam jó hozzáállásu embert rossz kisugárzással :D
2014. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy próbálkoznom kellene a lányoknál? Hogy jobb kedvük legyen. Nem halok bele, ha elküldenek. Jó lesz úgy?
2014. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem selejtes vagy, hanem önbizalom hiányos!!

Ezen más nem változtathat csak te. És ez rohadt nehéz, ezt is megértem.

Amit tehetsz az az, hogy öltözködésben és frizurában is stílust váltasz. Rászánod az idődet otthon és megtervezel magadnak egy külsőt, akár barát, barátnő segítségével. Amikor felöltöd úgy gondolsz magadra mintha szerepet játszanál, olyan valakit, aki határozott és céltudatos. Mintha a ruhával együtt felvennéd ezeket a tulajdonságokat is. Ez lehet furcsán hangzik, de működik, mert nemcsak a külsőd, de a kisugárzásod is megváltozik. Persze ez sem garancia de megéri megpróbálni. Amúgy se rossz ha néha újít az ember, szóval veszteni semmit sem veszítesz.

2014. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"én meg egy selejtnek érzem magam, hogy sose kellettem egy férfinak sem."


Mindenki elolvasta ezt a részt? :)

Már alapból automatikusan mindenki férfinak hiszi az összes ilyen kérdés kiíróját.

2014. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Gondolom látszik rajtad,hogy rühelled a világot és nem vagy vevő senkire.Na ezt nem szabad!

Régen én is lehangolt voltam mindig,aztán amikor találtam egy lányt,akit szerettem,egyből megváltozott körülöttem a világ.Rendszeresen próbálkoztak nálam a lányok,pedig szerintem nem vagyok egy adonisz.Legyél nyitott!Mosolyogj és találj valami olyan tevékenységet,ami miatt érdemes mosolyogni!

2014. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tökre tetszik, amit az az öltözködős hozzászóló írt.

én is elég lehangolt vagyok, és gyakran csak azért is nagyon csinosan felöltözöm, pedig nem megyek semmi különös helyre, de csak úgy felöltözöm hiperszupercsinosan, és teljesen máshogy érzem magam, és sokan meg is néznek az utcán olyankor, sőt, előfordul, hogy bókokat is kapok, meg flörtölnek velem ilyenkor. Ne kihívó öltözködésre gondoljatok, csak simán nagyon csinosra, és szintén pénztárcához mérten (majdhogynem csak turkálós meg sokéves ruháim vannak, mégis igen jól fel tudok öltözni).

plusz, ami segít még, pedig nem szoktam magassarkút hordani, de ha az ember magassarkút vesz föl, azzal egyszerűen teljesen más hangulatba hozza magát. talán mert magassarkúban muszáj egyenesen állni, stb.

Plusz munkahelyen vettem észre, mert olyan munkát kell csinálnom, amit extravertáltaknak találtak ki, (és én nem vagyok az), hogy úgy teszek, mintha olyan ember lennék, aki képes erre. És tökre bevált, és már úgy sem kell tennem, mert magától jön.

Szóval szerintem ez a szerepjáték vagy mi, ez jó és hasznos dolog.


Nem tudom, mennyire elég mindez, mert én még mindig lehangolt vagyok elég sokszor, de az biztos, hogy segít, én legalábbis, annak ellenére, hogy egyedülálló vagyok, nem érzem magamat selejtnek, és hiszek benne, hogy pozitívan fognak változni a dolgok.

2014. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!