Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs kedve valakinek beszélge...

Nincs kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Eléggé gyenge vagyok most, úgy hogy tételesen, de leírom...

Egy ismerősöm itt ismerkedett meg a szerelmével, nemrég lettek házasok.

Most szakítottam végleg a párommal, igaz csak 5 hónap volt, de 5 évnek is felért...

Magányos vagyok

kedves, ha olyan kedvem van még humoros is...

21 éves, fiú, Budapestről.

Nem vagyok őrült, sem buta. Csak szép lassan megfulladok egy magamban itthon, mert nincsenek közeli barátaim.

Azért írtam le, hogy az ismerősöm innen házasodott, mert ez a bizonyíték, igen is interneten bármire rálelhetünk... Házasság, egy jó barát, egy pár jó szó egy idegentől amit meg lehet fogadni... Kérlek, ha ezt olvasod, és bogarat tettem a füledbe, írj egy üzenetet, a facebook linkeddel. Bejelöllek, és dumáljunk... Valami azt súgta, hogy nekem ide kell jönnöm, és a szabályok ellenére ilyet kérdeznem... Leginkább olyan beszélgetés és ismerkedés érdekelne, amiben szikraszerűen lobban ki minden... Kötetlen, kellemes beszélgetés egy hullámhosszon. Segíts!



2014. máj. 9. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
fiúk is írhatnak?
2014. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Heteroszexuális kereteken belül csak nyugodtan :)

Nem titok, hogy lehet túl korai lenne és adnék magamnak egy időt, de már piszkosul szeretnék boldog lenni, és kapcsolatot is remélek a "felkeresőmtől" ...

2014. máj. 9. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia :) Ha lányok is írhatnak, akkor benne vagyok :)
2014. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Naná hogy írhatnak, dobj egy üzenetet légyszíves, és ott folytatjuk :)
2014. máj. 9. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, én a közelből vagyok!
2014. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vicces...

Mozdulj ki és rád talál a szerelem.

2014. máj. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!