Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok és emiatt az...

Magányos vagyok és emiatt az volt barátommal szoktam beszélgetni, aki igazából nagyon idegesít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit, ne beszelj vele se.

Vallald a maganyt es hagyd hátra az idegesitö embereket.

A volt baratod is ra fog jönni , h ra vagy fanyalodva es elveszted a tiszteletét.

Legy buszke!

2014. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért idegesít?
2014. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A) fogadd el olyannak amilyen és akkor nem idegesít, van egy barátod, akihez fordulhatsz.

B) hagyd a p....ba. Most komolyan, ez se neked nem jó, neki meg pláne. Szerencsétlen azt hiheti, hogy még mindig van valami, közbe meg csak nincs kivel beszélned.


Na ezért nem tudok megbízni az emberekben. Én biztos nagyon szörnyen érezném magam, ha sokat beszélgetnék valakivel, jól is érezném magam, lenne valami „baráti kapcsolat”. Aztán kiderülne, hogy valójában idegesítem azt a személyt, csak ép nem talált az adott pillanatban jobb lelki szemetest. Már a gondolatától is elmegy az életkedvem...

2014. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akár magányos vagy, akár nem miért beszélsz olyan emberrel akivel nem szívesen beszélsz?:D Nem értelek:D
2014. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne beszélgess a volt barátoddal, ha idegesít. Ez csak neked is és neki is rossz. Inkább vállald fel a magányt. Idővel úgyis lesznek barátaid. Járj el valami közösségbe, hogy új emberekkel tudj megismerkedni.
2014. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj nekem épp ráérek :D
2014. máj. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom, annyira egyedül éreztem magam, hogy elkezdtem neten és telefonon beszélgetni egyik, másik exemmel. De én is rosszul jöttem ki belőle, mert persze mindegyik jött a jelenlegi szuper kapcsolatával, hogy mennyire boldog, én meg milyen béna voltam stb. Inkább te se keresd az exek társaságát, nem tesz jót.
2014. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!