Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha még másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még másfél év után se tudok természetesen beszélgetni a barátommal a neten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy akkor ne a neten éljünk...nem ott élünk, csak sajnos nem mindig tudunk találkozni, pénz nincs a telefonunkon, így általában chatelni szoktunk. Viszont NAGYON nem megy ez nekem. Mindenkivel természetes vagyok, a barátommal meg olyan, mint aki most randizik életében először. Kipróbáltam már mindent: gondoltam arra, hogy nincs kockázat, ne féljek...és még mindig. Másoknak lököm a poénokat, alig írok, rá meg nagyon görcsölök, és nem tudok ez ellen tenni.

17 évesek vagyunk. Több, mint másfél év után ennek nem kellene így lennie...főleg, hogy minden este chatelünk, tavaly nyáron meg napi 2-3 órákat beszéltünk...


2013. júl. 15. 13:39
 1/1 anonim válasza:
Csak neten nem, vagy élőben sem??? Ha csak neten, annak, lehet hogy az a oka hogy az nem olyan személyes és nem tudod, teljesen érezni, hogy ott van veled. Csak cseteltek, vagy esetle próbáltátok a skypot? ott látjátok egymást halljátok egymás hangjá sokkal közelibb:)
2013. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!