Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez gáz, hogy nincs senkim?...

Ez gáz, hogy nincs senkim? Gyerekem sincs, barátnő sem, sem ház, sem kocsi sem pénz! Szégyenlek az emberek szemébe nézni az utcán! Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. Diplomám sincs és nyelvvizsgám sem.

2014. máj. 27. 21:11
1 2
 1/12 Marika827 ***** válasza:

Nincs házad? akkor hol élsz? Honnan van interneted?stb....

Gondolom egészséged az van,tehát annak örülj,amid van,ne azt sorold,amid nincsen.Azt a legkönnyebb.Vedd számba mid van,mi az amit kaptál...

2014. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szüleimnél élek. Itt van Net.
2014. máj. 27. 21:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nőben vagyok ugyanilyen helyzetben, mondjuk van diplomám, nyelvvizsgám, de sz^r az állásom, szinte semmit nem keresek, és van lakásom, de hogy még meddig tartom fenn ennyi pénzből, azt nem tudom.

Se kutyám, se macskám, se párom, és hamarosan lehet, hogy költségtakarékos okok miatt visszamegyek a szüleimmel.


De nem szégyellem magam, az erős kifejezés. Csak nagyon rossz, néha erőt vesz rajtam az elkeseredés, de aztán emlékeztetem magam, hogy képeznem kell magam és dolgozni a terveimen, ha bejön, egy nap kiléphetek ebből.


Talán nálad is itt lehetne a megoldás.

2014. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
# szüleimhez.
2014. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Marika827 ***** válasza:

mondjuk a korod is feltüntethetted volna :) ha fiatal vagy akkor nincs ezen mit szégyellni,hogy szülőkkel élsz...

ha meg felnőtt férfi akkor pedig segits szüleidnek vagy pedig munkát kell keresni

2014. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezek csak anyagi dolgok, nem kell értük szégyenkezni. Aki meg ez alapján ítél meg, attól örülj, hogy időben megszabadultál.
2014. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs diplomám és sajnos gyerekem sem,de én bàrki szemébe belenézek,mert nem vagyok ez miatt kevesebb...nem vagyok rossz ember pl gonosz vagy hazug.

Ne azt nézd ,hogy mid nincs ,hanem annak örülj ami van,és azon agyalj ,hogyan lehetne az amire vágysz...

2014. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Fel a fejjel haver. Nagyon sokan vagyunk így, akik ezt érzik. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg hasonló helyzetben lévő ember jön még veled szembe az utcán, akiknek mégis szégyellsz a szemébe nézni. Brutális klisének fog hangzani és tudom, hogy baromi nehéz is megtartani ezt ilyen helyzetben, de próbálj pozitívan gondolkodni, segíts másokon, amikor csak tudsz, legyél jó ember és ez idővel megtérül. A te életed is jobb irányba fog tartani és még akkor sem lesz késő. Kitartást!
2014. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor mid van?
2014. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 30 körül lehetsz, ha már gyerekről panaszkodsz. Amúgy tanulhatnál, vagy valami, akkor nemcsak a nagy semmi venne körül. Én is ugyanígy voltam és nem bántam meg, hogy tanultam. ha nem kezdtem volna el a sulit, most semmi nem lenne.
2014. máj. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!