Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Régen nagyon mosolygós és vidám voltam a körülmények ellenére, mert akkoriban nagyon sok megrázkódtatáson kellett keresztül menjek magánéletileg..De még is jól éreztem magam. Most sokkal kevesebb a problémám, az életem kezd a helyére állni mégis egyedül érzem magam (pedig van pár barátnőm). Hiányérzetem van és ürességet érzek. Nálamnál 10 évvel idősebb pasik jönnek be, de nincs apakomplexusom.. csak velük jól érzem magam. Gyakran képzelgek a sötétben vagy, ha egyedül vagyok pl.: kezek a semmiből lerántanak. Nem vagyok depressziós és tudom élvezni az életem, de a leírtakat állandóan érzem.

2014. máj. 29. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni : 16/lány
2014. máj. 29. 21:25
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Drágám, hagyd meg a diagnózist a pszichológus néninek, akit mihamarabb fel fogsz keresni.
2014. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fish1 ***** válasza:

Az, hogy kevesebb a problémád, nem jelenti azt, hogy kisebb horderejűek is.

Mitől félsz? Mit nem szeretsz az életedben? Mi hátráltat abban, hogy jól érezd magad?

2014. máj. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Esetleg meghaladtad a korod.

Kezdj el egy kicsit foglalkozni sajat magaddal, ismerd meg magad. Tedd fel magadnak a kerdest, hogy ebben a pillanatban mitol erzem magam szomorunak? ha kell ird is oket ossze. Ezeket ugymond le kell leplezni.

(pl. azert erzem ma magam rosszul, mert Jakab Joco levegonek nezett. gondold at, hogy ez mennyire nagy problema? vegulis nem annyira, sot pont, hogy nem erdekel..)

lehet, hogy 10 ilyen van vagy tobb is. keresd meg oket es bontsd le.

Ulj le beszelgetni magaddal.

2014. máj. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) el fogok gondolkodni.. álltalában egyedül vagyok itthon és állandóan olvasok vagy filmeket nézek, hogy ne kelljen gondolkodnom, de mos el fogok
2014. máj. 30. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól "nyomja" az előző, tartósan nem érdemes elterelni a figyelmed a problémáidról. Annál inkább jelentkeznek a káros hatásai az életedben, pszichésen is és a gyakorlatban is.


Inkább tehát figyeld meg az érzelmeidet, érezz rá, pontosan mi nyomaszt és miért. Akár megfogalmazhatod versben, festhetsz képet róla stb. A művészet egyszerre önkifejezés, kommunikáció és önterápia!


Ha van kedved csak úgy dumálni, írj rám. Kitartás!

2014. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Flash! ***** válasza:

16 évesen még oka sem feltétlen kell legyen,hogy így érzed magam.

16vagy.ennyi.

Álmodozás és befordulás helyett meg szerintem inkább dolgozz az életeden, tanulj,építsd a jövődet,tanulj nyelveket, kezdj el sportolni.

Hamarosan úgyis jönnek majd az igazi akadályok, a valós problémák, a nagybetűs élet.

2014. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!