Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki feladta a...

Van itt olyan, aki feladta a folyamatos próbálkozást és inkább a magányt próbálja megszokni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én feladtam. De nagyon fáj a magány. Meg is látszik rajtam. Fogalmam sincs hogyan enyhítsem. Próbálok ismerkedni, de levegőnek néznek.
2014. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
jah. . .
2014. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 53gr3ii W33D válasza:

Szerelmes voltam 1x idáig. 3 év volt, utólag kiderült minden hazugság. Még szeretem, de nem vagyok szerelmes.

1 éve szakítottam vele, mert voltak fura dolgok. Hiányzik, szar. Másokkal próbáltam,nem megy, nem érdekelnek.

Egyenlőre marad a magány. Megszokni sosem lehet, mindig tré lesz, de kell találni valamit, ami eltereli a figyelmed.


És a "ha nem keresed a szerelmet, majd magától rádtalál" elgondolás orbitális hülyeség.


De sose add fel!


:)

2014. jún. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én meg sose tetszek annak, aki nekem

más meg nem érdekel

úgyhogy marad az egyedüllét

kettős áll a vására hogy szokták mondani

nincs mit tenni

ennek így kell lennie

néhány dologra nincs magyarázat

2014. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!