Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni? Ti mit csináltok hogy eltudjatok aludn?

Figyelt kérdés
egyedül vagyok és ilyenkor nemtudok aludni.. Mindíg próbálom magam lefoglalni, mert nem csak félek a sötétben, de a fantáziám is túlképzett.. :S (18L)
2014. jún. 6. 00:06
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Kezdj el nézni egy filmet, aközben sokkal könnyebb bealudni. Vagy finoman kezd el masszírozni a hüvelykujjaddal a másik tenyered, az elvileg álmosító hatású. Csakúgy mint egy bögre, langyos tej lefekvés előtt.

Én is szerintem nyugovóra térek. :)

Szia, jó éjt és sok sikert! :D (20/F)

2014. jún. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Nem azert mert menobben hangzik, de 1 pohar sor alvas elott kedelyes almassagot hoz el, rovid idon belul
2014. jún. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

De ez nem azt jelenti h nem beszelgetnék veled.



mit csinal most 50 milio ft-al ha ebben a pillanatban kapnal egy smst h annyival bovult a szamlad.



Ha diktator lehwtnel mit tennel elso lepesekkent



aktiv vagy passziv vagy?



Onmagad vagy legtobbszor vagy latvanypekseg inkabb

2014. jún. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket :D

ha viszont mindent egyszerre kipróbálnék annak az lenne a vége hogy mindent összehánynék a tv elött :DD

2014. jún. 6. 01:24
 5/45 anonim ***** válasza:

Borok sajtok vagy kavek?


Kulso vagy belso? ( szep szemek, vagy szep patkobél)

2014. jún. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Paradox a kerdes. Beszelgetni akarsz, de egyben elaludni is. Kulonos vagy mint egy eti csiga
2014. jún. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
hát mivel félek, nem tudok elaludni és hogy ne féljek el kell terelnem a gondolataim, így gondoltam beszélgetek és közben tanácsot is kapok.. :)
2014. jún. 6. 01:34
 8/45 anonim ***** válasza:
Milyen felelmet erzel? Tudod azonositani? Felsz a csenndtol, egyedullettol, halal gondolatatol? Orias vattacukortol?
2014. jún. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
csend, halál, kitalált lények.. Ilyenektől h bohóc, vattacukor nem tudok megiedni :D
2014. jún. 6. 01:48
 10/45 A kérdező kommentje:
tudnék mesélni miket képzelek be magamnak. Horror film rendező is lehetnék..
2014. jún. 6. 01:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!