Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van magamból! Mit...

Elegem van magamból! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Unalmasnak, szarnak, hulladéknak tartom magam! Semmit nem csinálok, csak itthon ülök és gépezek, filmezek, meg gyúrok és ennyi.. 2 barátom van, akikkel minden nap beszélek/beszélünk pár szót, de ennyi, mert melóznak szinte mindig, sose érnek rá, csomószor 12 óráznak, én meg még suliba járok azt a szabadidőnk sose jön ki egyformán.. haverokkal úgy vagyok, h sehogy, néha kimegyek velük ide-oda, de sokszor olyanokról beszélnek/ünk, hogy nem tudok hozzászólni se... meg nem is vagyok rájuk kíváncsi, nem olyanok, mint a barátaim, akikkel mindent meg tudok beszélni. Csomószor megöl a magány, mivel nő az életemben még nem volt, nem is beszélek szinte lányokkal, mert attól félek, h elküldenének a p***csába... rohadtul szeretnék már egy barátnőt, akit tudok szeretni, meg elleni... Tudom szar, nyálas szöveg meg minden, de ez van, ezt érzem, és ezek miatt szinte már a stressz olyan szinten kijön rajtam, hogy ha suliba is megyek, legszívesebbek kiütnék mindenkit, aki egy rossz szót is szól hozzám. Hála Istennek, a tanulásomra nem hat ki annyira. Itthon nincs baj szülőkkel, csak magammal van bajom, semmi önbizalmam nincs, sőt sztem még mínuszban is vagyok ezzel, mert rohadtul rondának tartom magam, meg gyökérnek, míg mások nem ezt mondják, de nálam ez egy rögeszme, vagy nem tudom, mert hiba mondják, nem tudom magam elfogadni. Próbálok normális cuccokban mászkálni, márkás cuccok, meg próbálok kinézni valahogy, mondták már, h jól nézek ki, de ezt szimplán nem hiszem el, bebeszélem magamnak h szar vagyok. Irritálom saját magam, legszívesebben magamat kiütném... Nem tudom, h ez már beteges-e vagy nem, de nem lesz ennek jó vége... Tuti valami pszichés zavarom van, vagy tököm tudja.. Tudom, hogy nem itt kéne sajnáltatnom magam, de nem tudom mit kezdjek magammal... Örült, meg elvont idióta nem vagyok, még mielőtt valaki beszólna, nem is nagyon veszik rajtam ezt észre, mert próbálom nem kimutatni, próbálok jó fej lenni, de legbelül egy fosnak érzem magam. 21f
2014. jún. 13. 23:42
 1/8 anonim válasza:
100%

Nagyon sok veled egy idős van, sőt sokan idősebbek is hasonló cipőben vannak. Már az jó hogy felismered h vannak gondok. A dolgot az oldaná meg ha hinnél magadban hogy képes vagy barátokat szerezni, barátnőt. és élvezni akarnád az életet. csinálj spontán dolgokat, tapasztald meg milyen az élet és ne görcsölj a dolgokon, mert akkor csak feszengeni fogsz.

és a legfontosabb bízz magadban hogy képes vagy mindezt megtenni. Sok sikert! :)

2014. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hasonló a helyzet nálam is.

3. napja csak sorozatot nézek :D

ne érezd szarnak magad, lazíts.

2014. jún. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is abba kéne hagyni az önsajnálatot, mert az csak lejjebb visz. Aztán, nem ártana picit pizitívabbnak lenni és örülni annak ami van.. meg kimozdulni, bárhová. Csak azzal történik valami, aki csinál is valamit (és nem otthon gépezik..). Amire szerintem szükséged van az egy lány, azért viszont tenni kène!
2014. jún. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ártana egy pszichológus, aki partnerkapcsolatokkal foglalkozik.

Vagy legalábbis olvasni ilyenekről szóló pszichológiai könyveket.

2014. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, h abba kellene hagynom az önsajnálatot, de nem megy. Ha valami szar nyomja a lelkem egyből kijön rajtam. Lehet el megyek pszichológushoz és nem csak a párkapcsolati részre, hanem az önismereti részre is... Amúgy néha ki szoktam mozdulni, meg buliba is elmenni pár ismerőssel, amikor kicsit jobban vagyok, hogy "nah, ma este becsajozok" azt odamegyek egy hölgyhöz, aki pl.: 10 perc után elküld, h "bocs, nem kellesz" azt egyből megzuhanok. Többet kéne kimozdulnom, azt is tudom, csak nem tudom hova.. Új barátokat nem akarok, inkább új haveri kört. Lehet ezzel megpróbálkozom.
2014. jún. 14. 11:19
 6/8 Gorgo 20 ***** válasza:
0%
szerintem kicsit állj le a cuccal, ha nem szívsz akkor lehet azt kéne, csak ne vidd túlzásba
2014. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem drogozok, meg nem iszok... és nem is fogok.
2014. jún. 15. 11:29
 8/8 Denta ***** válasza:
Akkor kicsit kutass olyan témák után amik érdekelnek és néha hébe-hóba mozdulj ki
2014. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!