Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme ennek? (szerintem...

Van értelme ennek? (szerintem igen)

Figyelt kérdés

A kérdésem arra irányul, hogy metudjam, szerintetek van-e értelme így élni(.

Az elmúlt egy év katasztrófa volt minden szempontból és egy ideje rájöttem, hogy pontosan NULLA barátom van, egyedül a családomat érdekli hogy mi is van velem.Ez már tényleg nagyon fájt és úgy döntöttem "kiszakadok" a normális életből. Egy hónapja töröltem magamat face-ről, telószámom nem igazán van meg sok mindenkinek, így elérhetetlen vagyok.A lényeg, hogy visszavonultam és csak a zenélésnek élek, dalokat írok stb.Reménykedek, hogy majd találok valamikor olyan emberekt akik megértenek, bár egyelőre nincs sok esélye.Sokat meditálok, gondolkozok különböző dolgokról és rengetek zenét hallgatok.De van értelme ennek????


2014. jún. 25. 22:27
 1/6 piriiiiii ***** válasza:

Hogyne, van értelme annak, ha meditálsz, gondolkodsz ÉRTELMES dolgokról és rengeteg zenét hallgatsz és csinálsz. Van értelme. De annak még nagyobb értelme lesz, ha nem nyavalyogsz (már bocsánat, de ezt teszed), nem elvonulsz, hanem, ha annyira barátokat akarsz, TESZEL ÉRTE!

De mindig azt tedd, ami boldoggá tesz. Figyeld a macskákat, ők is csak az örömnek és a boldogságnak élnek, sosem tesznek olyan, ami nem nyerő a számukra. Bezzeg az emberek...

2014. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Óh, bocsi ha nyavajgásnak tűnt....én úgymond elfogadtam a helyzetet, csak az érdekelt, hogy szerintetek ez okés-e..de igaz, ha nekem megfelel, akkor jó :))
2014. jún. 25. 22:50
 3/6 piriiiiii ***** válasza:
51%

Úgymond elfogadtad... ez nem hangzik jól.

Ha nem tetszik, tegyél ellene! Én épp ma éreztem magamat végtelenül magányosnak, és nem tetszett! Néha jó az egyedüllét és a magány, de örökkönörökké megbolondítja az embert. Nem ajánlom. Az élet szép. És élvezd ki más emberekkel.

2014. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

A magány soha sem jó, normális embernek pedig nem szabadna, hogy az egyedüllét gondot okozzon.


Ha szerinted van értelme, akkor van.

2014. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:

Ha hasznosan töltöd el az időt, akkor van értelme. Hallottad már azt, hogy a saját magunkba fektetett energia mindig megtérül? Ha olyanokkal foglalkozol, hogy fejleszted magad bármilyen szempontból, akkor nem értelmetlen.

Viszont ellentmondást látok a soraidban: nulla barátod van, ez már tényleg nagyon fájt <---> elérhetetlen vagy, visszavonultál. Namármost ha engem zavar az, hogy nincsenek barátaim, akkor nem visszavonulok, hanem keresek új embereket. Az önsajnálatnak nincs értelme.

2014. jún. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nincs értelme, de hát te tudod. Legfeljebb annyiban van, hogy így, hogy egyedül vagy, rendbe tudod szedni magad és majd letisztult fejjel tudsz nyitni a külvilág felé. Azért ez hasznos. De hogy örökké bezárva élj, az szerintem hülyeség.
2014. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!