Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez csak szerintem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem lenne abnormális vagy a gyerekek miatt lenne értelme?

Figyelt kérdés

Férjem ma elém állt hogy van egy kapcsolata már fél éve, nem nehéz megoldania a találkozásokat, mert vállalkozó... Van 3 csodálatos gyerekünk (10, 8 és 5 évesek), miattuk nem akar válni, ezért kitalálta hogy amikor a kicsik elalszanak ő lelép itthonról és mire kelnek hazaér mindennap, nem akarja bántani őket, így el akarja játszani továbbra is a minta családot, közös lakás, támogatja a kicsiket, fentartja a lakást nekünk, csak a gyerekeknek ne mondjak semmit és ne asjam be a válást. Állítólag a barátnőjének ez így jó mert nem akar gyereket soha, szoval elfogadta...

Ez most csak szerintem abnormális vagy el kéne fogadnom a feltételeit? Dolgozok én is, nem lenne gond eltartani a kicsiket, főleg a gyerektartással együtt.

Előre is bocsánat ha nagyon zavaros lenne amit írok, de remegek az idegtől hogy hogy választhattam ennyire pocsékul, bár az a baj hogy még így is szeretem :(


2014. jan. 10. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
91%
dobd ki
2014. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
97%

Én nem csinálnám ezt. A gyerekek nem hülyék, rögtön kiszagolják, hogy a szülőkkel valami nincs rendben.

Ha a nővel akar élni akkor költözzön oda, és legyen hétvégi apuka. Attól még, hogy elváltok ő az apjuk marad, és törődhet velük..


Tudod nekem ebből az jön le, hogy a férjednek így a tökéletes, mert végül is a srácok mindig látják, és nem kell hétvégente, nyaranta elcipelni magukhoz amikor a nővel van.

2014. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
100%

Bennem ezek merültek fel:

Tegyük fel, h elfogadod.

1. A gyermekeknek nem fog feltűnni, h idegileg kikészültél?

2. Gondolom már nem fogtok intim viszonyt létesíteni, összebújni stb. és te ismerkednél, akkor mi lesz?


Ő hetyeg a barátnőjével, te meg közben játszod a gyerekeknek a boldog anyát, ő meg megmarad az "év apjának"?

2014. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
100%
Mit és a szeretőjéhez továbbra is csak dugni járna át? A francokat menj bele, felezzétek csak a vagyont, mossa csak szex után a ratyifoltos alsóit, főzzön rá, szedegesse össze utána a széthagyott kuplerájt az új csaj... Ne legyél balek.
2014. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
32%

Hát ez nehéz döntés. Pláne 3 gyermekkel.

Egy ismerősöm könyörgött a férjének, hogy tartsa meg a szeretőjét, csak nem menjen el. Tehát vannak nők, akik ebbe is bele mennének, csak a látszatát tartsák fenn a házasságnak.

A férjed sem hiheti, hogy egy 10 éves gyerek előtt sokáig lehet színlelni.

Ha belemégy, megalázod magad, de van egy reményed, hogy ha a párod kapcsolata mégsem olyan jól alakul, visszatér hozzád. Ha váltok, akkor nagyon nehéz időszak vár rád.

2014. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
93%

ja, és rögvest megindítanám a válást.

Tartsam fenn a remek apa képét neki, miközben nap mint nap megaláz?

2014. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
70%
a férjed egy segg_fej. sajnálatos, hogy már szaporodott.
2014. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez úgy baromság a férjed részéről ahogy van.

Ha annyi lenne a dolog, hogy már nem szeretitek egymást, de ez mellett senkinek nincs barátja/barátnője, akkor egy ideig fenn tartható a dolog.. de így..

Gondolj bele a kedves férjed helyzetébe:

-maradhat otthon, napközben a gyerekekkel

-nyilván addig otthon eszik, mosol-főzöl-takarítasz rá

-ő ez mellett eljár a nőcskéjéhez minden este, reggelre haza ér, tulajdonképpen mintha kurv_zni járna, nemde?

-te rendbe tartod a lakást, vezeted a háztartást


Ez kicsit irreális nem? Neki ez teljesen kényelmes..

Én kidobnám. De úgy tisztességesen. A gyerekeknek el lehet magyarázni, hogy már nem szeretitek úgy egymást, de ettől függetlenül őket igen, és az apjuk mindig megy hozzájuk.


Vagy.. mire a gyerekek hazajönnek az iskolából/óvodából az apjuk otthon van, de mindezek mellett vigye a cuccait, nem főzöl-mosol-takarítasz rá, nem nálad eszik. Oldja meg a kedves barátnőjével. Este pedig "haza" megy a nőjéhez.

2014. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a férjed attól fél hogy a csajjal nem jön össze ha összeköltöznek. nem fognak kijönni egymással. így még van hol laknia. és azt is látja hogy ha esetleg te valakivel összejönnél ki az az illető. dobd ki. ne hagyd magad.
2014. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen abnormális...


A gyerekeknek nem jobb egy látszatházasság, egy válásnál.

Amúgy sem hülyék.. nem lehet őket így becsapni...


aztán a nő kidobja, vagy a férjed ráun, és minden megy tovább?

vagy te meg maradsz egyedül, a férjednek meg jó világ?

szerintem nem normális a férjed, megzakkant, vagy nem tudom..

Hogy képzeli, hogy ti eljátsszátok a mintacsaládot a gyerekeknek, és te az egészet lenyeled????

2014. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!