Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senkit nem ismerek innen....

Senkit nem ismerek innen. Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagymamámmal és valamelyik testvéremmel minden nyáron lejövünk körülbelül egy hétre a balatoni nyaralónkba. Nem ismerek a környékről senkit, így aztán kicsit egyedül érzem magam itt ebben az egy hétben... nem vagyok az a kifejezetten ismerkedő típus, önbizalom hiány miatt nem nagyon merek leszólítani velem egykorú idegen embereket. Nem tartom magam csúnyának, 166 cm magas vagyok, jobb időszakaimban 57 kg, zöld szem, hosszú szőke haj (nem, nem festett).

A legjobb barátnőmnek hitt legfontosabb személy az életemben közölte, hogy többet ne legyünk legjobb barátnők. Ezért elég magányosnak érzem magam, annak ellenére, hogy vannak barátaim. Csak itt, 140 km-rel az otthonomtól nincs senki, akivel beszélgethetnék. Hogyan kellene ezen változtatnom?

Válaszokat előre is köszönöm!:)

14/L



2014. júl. 6. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vesd bele magad a tutiba. Élvezd az izgalmat amit az új emberek megismerése jelent. Csak azért is bármi ellenállás van benned dobd be magad, ha már konkrétan ott vagy a szituáció közepén megváltozik a hozzáállásod a random ismerkedéshez. Az első lépést megtenni a legnehezebb de utána jön az élet. :]
2014. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából csak az elutasítástól félek...:/
2014. júl. 7. 00:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezzel az elutasítástól féléssel nem vagy egyedül! Ezért nem merek én sem ismerkedni...
2014. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Akkor készülj fel az elutasításra, és mosolyogd meg magad, hogy én tudtam. :)Aztán ha mégse akkor csalódj pozitívan.
2014. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Végülis, lényeg az optimizmus...:)
2014. júl. 8. 00:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad és gyorsan találsz majd barátokat. Elvégre oda mindenki lazítani megy. Próbáld meg te is.
2014. júl. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igaz, köszönöm szépen!:)
2014. júl. 9. 01:17
 8/10 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal és mondanám, hogy én leszek a barátod, veled lazulok amikor ott vagy csak én sem ott lakok szóval ez bukott :/ de hidd el én sem vagyok valami önbizalomtól duzzadó ember :D szerintem az egyik barátnődet am meghívhatnád (ha a nagymamád, vagy a "főnök" megengedi) és akkor nem lennél egyedül :)
2014. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, ezt fogom tenni! :) köszönöm a választ!
2014. júl. 28. 09:40
 10/10 anonim válasza:
szívesen :) tapasztalatból tudom én is ^^
2014. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!