Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdjek el ismerkedni...

Hogyan kezdjek el ismerkedni egy olyan lánnyal, akit ismerek, de még soha nem szóltam hozzá egy szót sem?

Figyelt kérdés
Mármint ismerem őt ,ő is engem csak még nem volt rá alkalom ,hogy akár csak köszöntünk is volna egymásnak. Ebből kifolyólag szeretnék tanácsot kérni tőletek,mert nem tudom hogy kezdhetnék hirtelen ismekedni vele,főleg hogy kollégista vagyok ,igy csak hétvégén láthatnám,facebookra gondoltam (bejelölt engem)de nem tudom mit irhatnék rá hogy ne tünjön túl hirtelennek,hogy egyik napról a másikra csak úgy ráírok.Előre is köszönöm a válaszokat!:D 17/f

2014. jan. 12. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, egy mosolyt keresek, nalad megtalalom?

Viccen kivul: szia, szivesen talalkoznek veled egy italra hetvegen. :-) Kezdesnek ennyi eleg.

2014. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magabiztosan odasétálsz, a szemébe nézel mélyen, és azt mondod:

Együtt akarom tölteni veled egyik hétvégém. Nálad vagy nálam?

Csak ne legyél töketlen és működik.

2014. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek is jól hangzanak,köszi de valami olyan kéne ami nem túl hirtelen és tolakodó..és fb-on tudok kommunikálni csak vele sajna.
2014. jan. 12. 10:56
 4/6 anonim válasza:

szia nekem is ez a problémám...

Egyszer irtam rá a srácra aki tetszett de nagyon rosszl sült el ezért az önbizalmam a 0 van.

amugy volt egy másik fiu aki aranyos és kedves volt velem, de ő is azt mondta hogy csak barát...

szóval...nekem nem jöttek össze a dolgok.

szerintem simán a szokásos sziával kezd és találjatok valami közöst vele...pl:sport,zene.

2014. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megértelek
2014. jan. 12. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
nem "hirtelen", ha ráírsz hogy szia, miújság..
2014. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!