Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Alig találkoztam nyáron...

Alig találkoztam nyáron valakivel más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Engem nem nagyon keresnek és keresem őket és szervezkedek folyamatosan de még ígyse jön általában össze semmi. Esetleg van itt valaki aki kecskeméti és nem ennyire elfoglalt és hasonló helyzetben van? 19F
2014. aug. 9. 03:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ez van akkor ha szararc vagy és senkit nem érdekel a társaságod. Valszeg televan ilyenekkel ez az oldal. Akinek rengeteg ismerőse, barátja ugyan miért tenne fel itt kérdéseket? Miért érdekelne valakit jobban random, ismeretlen emberek válasza?-Mondom ezt úgy hogy velem is pont ugyanez a helyzet.
2014. aug. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak a retek munkatársaimmal találkozok munkaidőben de az pont elég...
2014. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én szintén igy vagyok, csak hogy nő vagyok és 25 éves, és engem folyamatosan zaklatnak telefonon, de egyszerűen nincs kedvem a sok gyikra...miért is lenne?Azt az egyet megtanultam ha sikeres akarok lenni akkor sikeres emberekkel kell tartanom a kapcsolatot...Lehetséges hogy a te társaságod se valami élmény, és ezért nem keres senki.Vagy túl sokat panaszkodsz, vagy túl sokat dicsekedsz...találj ki olyan dolgokat amiket egyedül tudsz csinálni, esetleg keress egy lányt akivel jól érzed magad...garantáltan a haverokat elfelejted egy életre:-))
2014. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsebvirág ***** válasza:
Én is így vagyok. Csak akkor találkozom emberekkel, ha véletlenül van munka.
2014. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is írtam kb mindenkinek, akinek lehet, de szarnak rám... :/

neten beszélek csak emberekkel, de messze vannak mind :'(

2014. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!