Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyha olthatatlan vágyat...

Hogyha olthatatlan vágyat érzek arra, hogy valakivel kapcsolatba lépjek, akivel már 3 éve nem találkoztam, nem is vagyok már vele kapcsolatba, akkor az sorsszerű lehet?

Figyelt kérdés
Vagy csak hiányzik nekem az illető, és egyszerű álmodozásról van szó? Szkeptikusok kíméljenek a válaszoktól!

2014. márc. 11. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mit szeretnél hallani(olvasni)?
2014. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Mit szeretnél hallani(olvasni)?"


Az ezotériával komoly szinten foglalkozók őszinte és objektív válaszát!

2014. márc. 11. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
lehet nem "hallani olvasni" szeretné hanem vizuálisan élőben
2014. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Ez nem hit kérdése, hanem a bátorságé.

Ha ennyire hiányzik, akkor vedd fel vele a kapcsolatot. Később lehet, hogy már késő lesz és bánni fogod, hogy nem léptél.

2014. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de a nyúlak nem bátrak
2014. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

>Az ezotériával komoly szinten foglalkozók őszinte és objektív válaszát!


>ezotéria

>objektív


Ez valami olyasmi, mint a nullával osztás :D

2014. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Foglalkoztam ezoteriával sokáig, mára szkeptikusa vagyok, tudom kérted, h kíméljelek, de nem foglak...csak hiányzik neked az illető, és egyszerű álmodozásról van szó..., de ha vágyat érzel...ezoteriától függetlenül is felkeresheted hátha vágyad szerint alakulnak a dolgok.
2014. márc. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Ember te olyan elvakult vagy és ostoba, hogy a kérdezősdit sem érted "Hogyha olthatatlan vágyat érzek arra, hogy

valakivel kapcsolatba lépjek, akivel már 3 éve

nem találkoztam, nem is vagyok már vele

kapcsolatba, akkor az sorsszerű lehet?" annyi az egész, hogy hiányzik neked. Nem sorsszerű nem hiszek ezekben a kérdéseddel kapcsolatban annyit, hogy neked el kellet volna fogadni a válaszokat nem lepontozni azokat, mert a kérdésedre a válasz igen vagy nem. Én már direkt is hozzá szólok, mert ez nem bólogatos fórum.

2014. márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Foglalkozom az ezotériával és hiszek a spiritualitásban. Semmiképpen nem tartom sorsszerűnek. Vágyódni valaki után, a hiánya miatt,nem sorsszerű dolog. Lehet sorsszerű egy találkozás, egy kapcsolat... Azonban pontos válaszhoz kellene tudni 1-2 körülményt. Pl.: milyen kapcsolatban álltál az illetővel?miért nem tartjátok a kapcsolatot?milyen célból akarod újra felvenni vele?De ha önmagában csak a kérdésre vársz objektív választ, akkor a válasz:nem!
2014. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok.Karmikus feladat viszont lehet. Ha nem vagy képes megoldani egy élethelyzetet, (márpedig 3 év túl hosszú idő)a következő életedben is ilyen helyzetbe fogsz sodródni. Meg kell találni a megoldást, tudni kell továbblépni, elengedni, átgondolni miért úgy történtek a dolgok ahogy. Mi számodra a tanúság.A válaszokat neked kell tudnod. Minden okkal történik,nem hiába nincs már kapcsolat.
2014. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!