Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik test nélküli barát?

Létezik test nélküli barát?

Figyelt kérdés

Akivel olyan jól elbeszélgetsz virtuálisan,úgy érzed ő a másik feled,lelkitársad,vagy még ennél is több..

Aki lehetne akár 1 idős hölgy,vagy akár egy kislány.

És miért omlik ez az illuzió össze fényképcserénél?

Gondolom sokaknak ismerös a szitu.


2014. aug. 17. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az embernek igénye van valós kapcsolatra, előbb-utóbb szerveznek találkozót, de mindenkiképpen vágynak rá.
2014. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem omlik össze, csak még inkább érdekel az illető. Mellesleg lehet némi toleranciát is tanulni ezáltal. Rájössz, hogy nem éppen előnyös külső tulajdonságokkal is lehet valaki nagyszerű ember.
2014. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb szüksége lesz az embernek valós kapcsolatra is. Vagy legalább valami közös programra a beszélgetésen kívül. Nekem pl van egy netes haverom, akivel multis játékokat tolunk néha.


Fényképcserénél valószínűleg azért, mert nagyon sokan "ismerkedni" akarnak, kapcsolatot keresni, nem csak barátságot. És olyan világban élünk, ami a külsőre koncentrál, és nem a belső értékekre, aztán ha kiderül hogy külsőre nem olyan az illető, akkor már nem is érdekel milyen a belső.

2014. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam ott omlik össze a dolog, hogy találkozni akarnak velem. Én nem akarok velük. Ismerem és szeretem őket, de így pont jó.

Volt olyan srác akinek megígértem, hogy minden évben 1x találkozunk. Ezekre is iszonyatos szorongások árán jutottam el. Nagyon szerettem, de ugye pár évig bírta, aztán feladta. Már nem beszélünk egymással.

2014. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na nálam pont ez a nem találkozás dolog olyan, hogy el is küldöm a fenébe ha nem akar.


Általában lányoknál szokás ez, hogy arra jó a másik fél, hogy lelki szemetesláda legyen, vagy eldumálgassanak, de az egésznek semmi értelme nincs ha nincs semmi személyes kontakt. Egyszerűen sokkal többe tartok egy közös programot, vagy egy jó sörözéssel töltött órát, mint egy egész napos gépen pötyögést. Ideig-óráig jó dolog, míg kicsit megismeri az ember a másik felet, de hosszú távon egyszerű időpazarlásnak érzem, mert gép előtt ülve semmi közös élményetek nem lesz, csak koptatjátok a billentyűket.

2014. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!