Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van kövér, túlsúlyos osztálytá...

Van kövér, túlsúlyos osztálytársatok?

Figyelt kérdés

Hogyan viszonyul hozzá az osztály?

Vannak-e kínos pillanatok a súlyából adódóan? Ti hogyan kezelitek ezeket?

"Befolyásolja"-e a viselkedéseteket, a napjaitokat, hogy van egy túlsúlyos osztálytársatok? Jelent-e ez valami különbséget?

Milyenek a testnevelés órák?

....és minden egyéb, ami a témához kapcsolódik.



2014. márc. 23. 20:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Nincs. Nem vagyok iskolás.
2014. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. És csúfolták is sokan, pokollá téve az életét.
2014. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak, de mi nem csúfoljuk őket. Középiskola.
2014. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

van, de nem csúfoljuk, de nagyon szerencsétlen szerencsétlen, és kiállhatatlan a személyisége.


10. oszt

2014. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ketten kicsit ducibbak, de semmi sertes nem eri oket, mindenki ugyanugy viselkedik veluk, mint masokkal. En is jol egyezem veluk. Nem a kulso a fontos. 9. osztaly.
2014. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
A súlya miatt nem szolunk be neki, van más miatt, de ez olyan fiú osztály szintű oda-vissza, szóval semmi komoly. A tesi órán azért nem szivesen futok vele szembe.
2014. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, az osztálynak nincs semmi baja velük, én speciel nagyon bírom őket. Nem szólogatnak be rájuk, ugyanúgy az osztályközösség tagjai.

A kínos pillanataik nem rám tartoznak, én soha nem sértegettem őket ilyen miatt.

2014. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Van, ő az egyik legjobb barátnőm.

Mindenki szereti, az osztály egyik legokosabb tagja, de nem stréber/okoskodó.

Hátrányban szerintem nincs, elég rendes osztályunk van.

A tesi óra NEM a sportról/erőnlétről szól, ezt sose értettem (pl mennyire erőltetem meg magamat ziccerdobás közben? Ez az ügyességről szól...)

Futni nem szeret annyira, de mivel mások se, ezért mindegy. Labdajátékokban pedig kifejezetten ügyes:-)

Amúgy az illető nem durván túlsúlyos, kb 5-10 kg plusz van rajta.

2014. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Van, én is picit ducibb vagyok de vagyunk sokan ilyesmik, nem az a kövér, túlsúlyos kategória. Viszont egy csaj tényleg nagy.

Nem kezelem különb mint mást, annyiból adódik néha kínos illanat, ha a négy személyes padon nem férünk el kényelmesen csak hárman, de valaki akkor ül máshová, bumm. Elég érettek vagyunk, hogy ne csúfoljuk, bár szegény csaj nem tesz semmit az egészségéért, cukros italokat iszik és csokit eszik majdnem minden nap. De nem nevetjük ki ezért mert nem ismerjük. Igazából egész aranyos, elvagyok vele ha éppen beszélgetünk :)

2014. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Van, és gyűlölöm a csajt, de nem azért, mert kövér, hanem mert amellett, hogy kövér, büdös és rusnya, még elképesztően nagyképű és idegesítő is. Mindenki utálja, folyton vinnyog, bunkózik, teszi az agyát, panaszkodik mindenen és idegesítően affektálva beszél.
2014. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!