Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lépjek tovább? hogyan...

Hogyan lépjek tovább? hogyan ne gondoljak rá egész nap?

Figyelt kérdés
1hónapja szakítotam a barátommal 3 évig minden nap találkoztunk együtt voltunk... nemakarom vele újra kezdeni soha többé. De iszonyatosan hiányzik. Nemtudom magam elfoglalni szinte minden percben arra gondolok hogy hol lehet ,mit csinálhat ,gondol e rám ,már talált e magának más lányt. Nemakarok vele még beszélgetni se de folyton arra gondolok hogy kell írnom legalább egy smst neki vagy akármit. Mit tegyek hogy kicsit elfoglaljam magam valami ötletek ? tanácsok ? ti hogyan és mivel foglaltátok le magatokat ilyenkor?

2014. aug. 19. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ha bp-i vagy akkor meghivlak pár sörre , addigse rá gondolsz 2-3 oráig :D menj kondiba, sportolj addig se rágondolsz 2-3 oráig , olvasgass, tanuljá , kitartást am
2014. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emberek elfelejtésénél nekem bejött, ha valami oknál fogva megpróbáltam rá úgy gondolni, mint akit utálok.

Ha ez nem megy, az idő segíteni szokott, de semmiképp ne fordulj magadba, tölts időt a barátnőiddel, haverokkal. Tereld el a figyelmed. Tudom, hogy nehéz, volt egy idő, amikor bármire néztem, valami kapcsán eszembe jutott róla a lány, de sikerült túltennem magam.

2014. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Menj el barátnőiddel shoppingolni ugy is most van a nagy leárazások. :D

Vagy menj a barátnőiddel mozizni,legyél sokat anyukáddal segíts neki főzni ,mosni.Süss sütiket...:)

2014. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugatasson a tudat, hogy majd egyszer csak nem fogsz rá gondolni, és észre sem fogod venni, hogy már le sem szarod. Addig meg eddzél, kondi, vagy fegyencedzés, boksz stb.
2014. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!