Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég magányos vagyok, és...

Elég magányos vagyok, és egyedül unalmas az életem. Van itt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Szinte senkim sincsen.Nem mondom hogy ebben én nem vagyok hibás,mert nehezen találok olyan embert akivel jól ellennék,mivel eléggé más vagyok mint a korosztályom.

Most főleg nők/lányok válaszát várom,akik ilyesmi helyzetben vannak,mert nem volt még párkapcsolatom sem,és már nagyon hiányzik.Sima barátság pedig ebben a korban már nem nagyon alakulhat ki senkivel,mert annyira nem érdekelnénk a másikat,és hamar félbeszakadna a dolog.

Szóval,ha van itt hasonló helyzetben lévő nő,akkor nem lenne rossz ötlet ha írna nekem,segíthetnénk egymáson :)

19F Pest megye.



2014. febr. 27. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátság bármely korban kialakulhat... 19 évesen meg már érett vagy egy komoly barátságra, amire 14-16 évesen még nm voltál...hozzáállás kérdése... ha így állsz hozzá, tuti nem lesznek barátaid
2014. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lesznek barátaim,sose voltak.Ezért is írtam hogy lánynak jobban örülnék,mert ő kiválthatja a barátok szerepét is.
2014. febr. 27. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:

örülnék, ha leirnád egy privát üzenetben, miért tartod magad másnak, a korosztályodtól eltérönek. èn is igy érzek ugyanis, ám én mindig hiszek egy uj barátság kialakulásában.

Vesztenivalónk nincsen ;)


21f

2014. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek olyanok akiket barátnak neveznék, holott szívesen eljárnék itthonról, ha a szülők nyitottabbak lennének erre. Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy a későbbiekben majd olyan emberekkel fogok találkozni, akikkel egy színvonalon leszek. Keresd azok társaságát, akikkel megegyezik az érdeklődési köröd. 17/L
2014. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Éppen azzal van a baj hogy őket keresem. :/ Nagyon kevés van belőlük.
2014. febr. 27. 23:54
 6/7 anonim ***** válasza:

37 éves pasi vagyok Bp-ről. (Ránézésre 25-26-nak mondanak.) Nagyon fiatalos gondolkodású, jó bumorú - mondják. Hosszú kapcsolatom tönkrement pár éve (a volt párom terhes lett egy másik pasitól). A barátok mind-mind elhagytak, csalódtunk egymásban. Most egyedül vagyok. A régi "barátokat" nem keresem. 1-2 azért van még, de nagyon ritkán tudunk beszélgetni, találkozni. Lassan már közös témáink sincsenek. Ahol már gyerek van, ott meg azért nincs idő, azok is lekoptak örökre. Nekem meg marad a magány. Már nagy tapasztalatom van e téren, szívesen segítek.

A többit priviben esetleg, hogy ne trollkodjanak bele :)

Üdv.

2014. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megoldódott remélem a problema.Azóta két nőd van egyszerre.
2018. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!