Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti szeretek élni?

Ti szeretek élni?

Figyelt kérdés

Én nem.

F


2014. szept. 20. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szeretek élni.

Szeretem a felkelő Nap melegét, a nyári zápor hűsítő cseppjeit, az első havat, a hóvirágokat.. szeretem érezni a szeretetet, a megbocsájtást, az elfogadást...szeretek úgy adni, hogy nem várok érte hálát.

Szeretem az életem minden pillanatát, a szép és a kevésbé szép dolgokkal együtt. Szeretek hálás lenni azért, hogy minden reggel felkelek, és újra szerethetek. Szeretem, hogy néha szomorú és néha boldog vagyok. Szeretek harcolni, küzdeni. Szeretem az embereket elfogadni olyannak, amilyenek.

2014. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem, már néha arra gondolok lefekvés előtt, hogy milyen jó lenne ha nem kelnék fel soha többet.
2014. szept. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Közeledve az ötvenhez, már egyáltalán nem. Sajnos.
2014. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szeretek mert vannak céljaim és el akarom őket érni.

Remélem hogy sok minden változik még az életemben pozitív irányba.

23f

2014. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Zsebvirág ***** válasza:
Csòrò vagyok, nincsenek barátaim, tehát itt semmikèpp se szeretek èlni :(
2014. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
engem mindenki ok nélkül gyűlöl. A osztály társaim is lenéznek. A szüleim nem hiszenk bennem. Csak nyűg vagyok mindenkinek. Pedig én egy normális vagyok és soha senkinek nem ártottam vagy mondtam volna valamit. De mindig én vagyok a sok bántásnak a célpontja. Nincs egy barátom sem mert senki nem áll velem szivesen szoba. Senkim nincs. ha megdöglenék már végre a szüleim is megszabadulnának tőlem. Csak azt bánom hogy minek születem meg. vagy vetetek volna el a rákba. Mert én egy senki vagyok. soha senki nem kérdezte meg még tőlem hogy hogy vagyok,arról nem is beszélve hogy dicséretet még nem nagyon kaptam eddig.Amiket meg eddig kaptam azokat egy kezemen megtudnám számolni. Számomra szar az élet.Nem nekem való.
2014. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

én sem

16/L

2014. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!