Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A fiú akit már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A fiú akit már egy éve szeretek, folyamatosan hülyít. Nem bírom már, szó szerint fizikai fájdalmaim vannak, nem csak az az "össze tört szív". Én nem bírok így élni, legszívesebben meghalnék.

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom még tizenéves vagy, azok gondolkodnak így.

Ne hagyd, hogy hülyítsen, kész. Vonogasd meg tőle a figyelmedet (ne teljesen, direkt írtam vonogatást).

2014. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pff 1-es bárcsak így lenne, vannak bőven 20 felett is.
2014. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18 éves. Egyszerűen nem bírom.. Szánalmasan viselkedik velem, mégis szerelmes vagyok belé.. Szörnyű
2014. aug. 1. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod mi a szerelem akkor, csak kevered a vonzalomnak egy magasabb szintjével. Ha ilyen a viselkedése, akkor a jelleme nem igen foghat meg, ergó testi vonzalomról van szó, főleg hogy nem kaphatod meg, és húzza az agyad. Ez nem szerelem.
2014. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Non stop ő jár a fejemben (tényleg, minden egyes percben) A barátaimnak megmutattam a képét, szerintük egyszerűen ocsmány, de engem nem érdekel. szóval a szerintem az vonz, hogy nem kellek neki.. De ennyire?
2014. aug. 1. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát látod. A jelleme nem foghatott meg, mondom, ha így viselkedik veled. Vagy neked ez jó? Akkor visszavonok mindent, és folytasd tovább.

Am' azért gondolsz rá mindig, mert nem tudod kontrollálni magad. Ne gondolj a rózsaszín elefántra-jelenség.

Nem is akarsz igazán ebből szabadulni, ha akarnál, leráznád, és mással foglalkoznál, keresnél olyat, aki tényleg megérdemli a figyelmedet.

2014. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

No, azért egy pasiért, aki hülyít, nem érdemes meghalni.


A figyelem megvonogatás, amit az első írt, hatásos lehet. A tipikus pasiknak cseszi a csőrét, ha a kiszemeltjük/barátnőjük jól szórakozik nélkülük. Ehhez viszont az kell, hogy erőt vegyél magadon és aktív szívdöglődés helyett csinálj valamit, mozdulj valamerre! (Tudom, tudom, könnyű azt mondani...)

2014. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!