Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak most? (hosszú)

Mit csináljak most? (hosszú)

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy jó barátom, bár ő az egyetlen akivel szóba állok, többiek retek férgek... viszont elég szar a pénz és a haverom ki akar lépni. Nekem meg ez eléggé baj mert rajta kivül nem igazán akarok mással lenni. Viszont az se mondhatom neki hogy maradjon ott hogyha szarul érzi magát.

Meg attól félek hogy a másik munkahelyen lesznek új barátai akikkel sokkal szívesebben lesz mint velem és nem fogunk találkozni soha többé :(



2014. szept. 22. 16:22
 1/1 anonim válasza:

ne vedd sértésnek..de mindketten ugyanolyan neműek vagytok? mert ha nem,akkor egy picit olyan minth bele lennél zúgva:D de persze én elhiszem h csak nagyon jó barátod.

egyébként én a helyedben elmondanám neki h mitől tartok...azzal nem ártasz senkinek:) és ha tényleg ennyire joban vagytok akkor biztosan nem fog elhanyagolni téged:)

2014. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!