Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy küzdhetném le a depressziót?

Hogy küzdhetném le a depressziót?

Figyelt kérdés

Állandóan rossz kedvem van, úgyérzem senkise ért meg, mindenki utál, utálom magam..

A barátaim kb leszarnak, ami haggyán mert sose volt sok barátnőm.

Fiúm még nemnagyon volt, egyszer de ő is megcsalt, mikor arra került a sor h jarok valakivel mindig elbasztam azzal hogy úgyéreztem túl jó

hozzám, vagy hogy megcsal és szintén depis voltam.

Úgyérzem néha hogy a szüleim is utálnak, ez a legfájobb. A folytonos

rosszkedvem miatt néha még akaratlanul is megbántom őket.

Nagyon sokszor gondoltam már az öngyilkosságra, hogy lehet jobb lenne, de félek. 16/L



2014. okt. 4. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne jobb, ne beszélj már hülyeséget!
2014. okt. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el sportolni valamit, amit szeretsz csinálni, és attól jobban fogod magad érezni. Az meg hülyeség, hogy túl jó hozzád, nehogy már ezért legyen bűntudatod. De az fontos, hogy ne ragaszkodj túlságosan a fiúkhoz, mert azzal csak azt éred el, hogy pánikszerűen elmenekülnek előled, mert féltik a szabadságukat. Hagyd, hogy időnként a haverjaival menjen el bulizni. Ha meg akar csalni, úgyis megcsal, ha viszont nem engeded hogy legyen saját élete, akkor viszont tuti "elmenekül".
2014. okt. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bár nem vagyok pszichológus, de sok dolgot megéltem már és teljesen átérzem a helyzeted. Tudom, fura kérés, de ha gondolod írj nekem üzenetet, szívesen meghallgatlak és megpróbálok segíteni:)
2014. okt. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Találj magadnak valami függőséget. Ez lehet, hogy nagyon nagy hülyeségnek hangzik, de nekem ez mindig segített. És most nem drogokra-piára-cigire gondoltam, hanem pl. játékfüggőség egész jó dolog, hosszú ideig lekapcsol, pont mint egy sport. Aztán szedd le a Tinder-t a telefonodra és, kezdj el ismerkedni, szerintem ez a legjobb módja neked.
2014. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Játékfüggőség? Nem hiszem, hogy ez a legjobb megoldás. Oké, hogy lekapcsolja hosszú ideig, de attól, hogy lekapcsolja, nem oldja meg a problémáit ráadásul egy függőség még több rosszat vonz maga után. A sport az jó dolog, segíthet, de a játékfüggőség nem a depresszió ellenszere.
2014. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A depi ki hat a környezetedre. Ugyan úgy mint a jókedv is. Amíg magadat utálod, ne várd,hogy szeressenek. Olyan ember nemlétezik akiben nincs érték! Benned is van! Keresd meg, és szeresd meg magad! A többi jön magától.
2014. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha mondjuk mindíg a nehezebb utat választod a könnyebb helyett. Legyen az bármely élethelyzetben. Az máris egy ok, hogy felnézz magadra.
2014. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát azért mindig a nehezebb utat választani direkt, az azért hülyeség, mert akkor feleslegesen fárasztja ki magát. Amúgy a második válaszoló vagyok. A sport és a játék is jó, de azért függőségbe ne ess. Ja és hát dolgozz valamit, amiért pénz kapsz, és akkor máris nem vagy annyira a szüleidre utalva.
2014. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én arra gondoltam, hogy ne nyírja mi magát. De ha fárasztó éltben maradni és "harcolni" saját magunkért akkor mehet az öngyilok.
2014. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Menekülni sumákolni rejtegetni mindíg könnyebb. És nem biztos, hogy kevesebb energiát emészt föl mint ha olyat tesz amit magával szemben is teljesítményként él meg. És buszke lesz magára. Nem pedig Marja magát és terheli a bûntudat. Az, inkább energia pazarlás.
2014. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!