Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elcseszett életet hogy lehet...

Elcseszett életet hogy lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés

Semmi értelme az életemnek.

Munkámat szeretném,de olyan hátbatámadós,kibeszèlös,buta kollégáim vannak elég sokszor gyomorgörcsel járok be dolgozni.Szinte senkivel nem vagyok köszönö viszonyba sem.


Emberekböl ki vagyok ábrándulva.

Legjobb "barátommal" tegnap összevesztünk

Az ö hibáit sose vette észre.Saját magát tökèletesnek,felsöbbrendü embernek tartja.

Pedig közben kihasználó,álszent,okoskodo ember.Mindenkit lehúz;barátnöje fizetèsét ö költötte el.

Kis dologban nem tudok számitani rá.

Ha neki volt valami baja mindig ott voltam.Mindig segitettem a nyomorán.

Amikor nekem volt gondom sehol senki.

És èn vagyok a rossz ember nekem kell megváltoznom...


Szerelembe sem jobb a helyzet.

21 éves vagyok és szüz..

Akit szeredtem azért mindent megtedtem volna de kevès voltam neki(nekik).


Nincs értelme semminek


2014. okt. 5. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég sok ember jár abban a cipőben amiben te. Legalábbis a GyK alapján. Hozzád hasonlóakkal állj össze és ha van egy kis tökösség benned a munkahelyi problémáktól kezdve a barátnőig meg fogsz tudni oldani mindent.
2014. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

[link]

:)

2014. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek 1-el:) Amúgy nehéz manapság normális embert találni, pláne barátokat normális, rendes emberek híján. Szóval keress magadhoz hasonlókat. Így biztos fogsz barátokat találni. Szerintem sokan azért magányosodnak el, mert nem ezt teszik és mert sajnálják magukat ahelyett, hogy keresnének, vagy csinálnának valamit, mondjuk az önismeretükön dolgoznának.
2014. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs hát! Jól látod.


Erre én már 23 éves koromban rájöttem. Hiába tanulsz, hiába tudsz, hiába vagy képes az adott dologra, ha nem tudsz beolvadni a seggnyalók, lelkiismeretlen emberek közé akkor nem lesz jó fizető állásod, bnőd, életed, stb.

2014. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 jaydee ***** válasza:
Először is nyugodj le szépen, várd meg, amíg elmúlik a veled közelmúltban történtek hatása. Aztán szépen lassan, kapcsold ki a szociális énedet, mert egy fejlett érzelmi intelligenciával rendelkező embert felőröli, ha figyel arra, hogy milyenek az emberek körülötte, csalódás csalódást fog követni. Magaddal és a szenvedélyeiddel foglalkozz.
2014. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gátlástalanak kell lenned és hazugnak és csalónak,egyből felfognak nézni rád,csajok is erre buknak jobban..
2014. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még előtted az élet.Minél előbb keress másik munkahelyet!
2014. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 jaydee ***** válasza:

Miután üzenetet írt nekem a kérdező, rászántam egy jó 1500 karaktert és két órát, hogy jótanácsokat adjak neki, enyhítsem a fájdalmát, majd kaptam egy ilyen választ:


"Jó hülye vagy,látom nem vágod amit irtam te nyomorék..


olvasd el mégegyszer.."


szerintem haljon meg szűzen.

2014. okt. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó?

amugy köszi az értelmes vàlaszokat

2014. okt. 6. 16:00
 10/10 anonim ***** válasza:

21 évesen még gyerek vagy kérdező.

Majd ha 30 évesen is így fogsz állni, akkor mondhatod, hogy kezd xar lenni az életed.

Ezek még csak első pofonok a xar élettől, amit jelenleg átélsz.

2014. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!