Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan törődjek bele, hogy...

Hogyan törődjek bele, hogy nekem valószínűleg sose lesznek normális emberi kapcsolataim?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy nézem, hogy talán valamilyen mentális betegség vagy fogalmam sincs mi miatt, képtelen vagyok normális, laza emberi kapcsolatokat kialakítani. Az emberek már mielőtt megismernének undok módon állnak hozzám. Eddig mindkét iskolában ahova jártam én lettem az iskola nyomorékja akit mindenkinek utálnia kell, van 1-2 ember aki normálisabb, de az se olyan normális emberi kapcsolat, maguktól nem keresnek soha.

Semmi életem nincs így, nem tudom kiélni magam hanem dögunalom az egész. Hogyan fogadjam el, hogy valószínűleg nekem sose lesznek normális emberi kapcsolataim, barátnőm és saját családom se? Magányos leszek mindig. egyre jobban úgy érzem, hogy ebbe bele kell törődnöm, valahogy el kell fogadnom. Nem tudok ellene mit tenni, csinálhatok én akármit, az emberek akkor is bunkók lesznek velem valamiért, nem vagyok szimpatikus nekik.

17/F


2014. okt. 7. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

ezen csak te magad tudsz változtatni :) elhatározás kérdése az egész. ha rájöttél hogy mi a bajod, az már félsiker. már csak azt kell megtudnod hogy hogyan tudod ezt megmásítani.


ha pedig sehogy se boldogulsz, kérj segítséget egy szakembertől.


még nagyon fiatal vagy, előtted az élet, úgyhogy hajrá! :)

2014. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne fogadd el..

Minden embernek van egyfajta kisugárzása. A tied pocsék. Na ezen kellene változtatnod esetleg kezdhetnéd némi önbizalommal és az önsajnáltatással meg hagyj fel.

A legrosszabb amit tehetsz az az ha beletörődsz. Szedd össze magad, nyílj meg, én anno ilyen voltam mint te. Most mg tök normális vagyok. Hogy hogy csináltam? Lövésem sincs. Beültem emberek közé és hallgattam őket. Nem beszéltem, csak voltam mint egy szellem. Aztán kezdtem oldódni, beszélni és szépen átkonvertálódtam nyitott, mosolygós jó kisugárzása emberré. Nem volt ez kitűzött cél csak megtörtént. És örülök neki. Azóta önbizalmam is van.

Úgyhogy te is tedd ezt!

(bocsi ha néhol nem magyaros az írásom xd)

2014. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiiii ***** válasza:

Nem muszáj pont iskola alapján választani barátokat.

Egyébként valószínűleg akármit csinálhatsz, de egyet kihagysz: ne filózz ezen annyit, és ne így fordulj a dolog felé, hogy Neked úgy se lesz normális kapcsolatod emberekkel. Mindenkinek lehetnek, nekem elhiheted. Láttam már fura, visszahúzódó embereket is boldognak és emberekkel körülvettnek.

2014. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
majd mikor eltelik 8-10 év, és te megpróbáltál azalatt mindent, de semmi sem változott, akkor majd elfogadod.
2014. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiiii ***** válasza:
De négyes, ilyen úgysem fordulhat elő, mert nem minden ember köcsög, és nyilván a kérdező sem egy undorító féreg, hogy senki ne szóljon hozzá. (ezzel most nem túl kedvesen próbálok lelket önteni belé... :D )
2014. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zsebvirág ***** válasza:
Ezt sehogy sem lehet elfogadni
2014. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt a hosszú szöveget nem olvastam el,de ne törődj bele!Szocializáld magad!
2014. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 veriszitasz válasza:
Lehet, hogy a többiek a suliban mind köcsögök voltak. Tuti neked is meglenne a társaságod, arról nem te tehetsz, hogy ezek az emberek, akikkel eddig összehozott az élet nem illenek hozzád. Lehet, hogy egy másik helyen majd fogsz találni olyan embereket, akik bírnak. Nehéz megtalálnod a hasonlót, akivel igazán jóban lehetsz. Kitartást.
2015. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!