Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerűen csak megakarok...

Egyszerűen csak megakarok halni. Miért nem ért meg senki sem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az életem éppen a legmélyebb ponton van. Sehol se érzem magam jól. Itthon anyukám kiabál velem, hogy nem tanulok stb. De annyit nemtudna megkérdezni ha látja rajtam, hogy rossz kedvem van, hogy mi a bajom.. Nem érdekli, hogy mivan velem. Sose kérdez a problémáimról.. Pedig én elég sokat tanulok, de kb feleslegesen mert az osztályfőnököm rám szállt mert tavaly évvégén megbuktam matekból ( ez nem azért volt mert sík hülye vagyok a matekhoz hanem mert a matektanárommal volt egy két bajunk egymással de szerencsére a pótvizsgán átmentem.. ) Szóval bármennyit tanulok akkor se kaphatok hármasnál jobb jegyet. Barátom elég sok van de mégsem érzem jól magam.. Nemtudom mit csinálhatnék.. 16/L

2014. okt. 8. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Jajj de szánalmas vagy.
2014. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Én azzal kezdeném hogy megbeszélném anyummal az iskola vagy osztályváltást, hogy ne legyen matektanár próbléma.

Anyud meg valószínüleg azért nem veszi észre hogy baj van, mert lehet egyszerű tini korzsaknak véli és az is lehet hogy sok a gondja ami miatt mostanában nem is tud úgy koncentrálni rád.

Abból indulj ki hogy ez csak egy rövid időszak, 2 év és azt csinálsz amit akarsz. Ha megy a tanulás pl idegen városban főiskola. Na ott sok olyan pozitív dolgot tudsz összeszedni ami miatt megváltozna a mostani jövőképed :)

2014. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Tehát suli is megy, barátaid is vannak, otthon is minden rendben.

Erre tényleg nincs más megoldás csak az öngyilkosság...

Idióta feltűnési viszketegséges p|cs#...

2014. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, mindenre van megoldás :) Szerintem próbálj meg leülni anyukáddal egy hétvégén, amikor talán nem dolgozik és nem olyan elfoglalt. Mondd neki, hogy attól, hogy csak üvöltözik, nem lesz neked jobb, próbálj beszélgetni vele. Esetleg mondd neki, hogy külön tanárt szeretnél matekból. Vagy esetleg az osztályban menj oda egy olyan gyerekhez, aki penge a matekból és kérd meg, hogy korrepetáljon, magyarázza el!


Ne legyél elkeseredve és kétségbeesve, jobbra fog fordulni minden, csak tegyél érte!


Azok, akik pedig itt lep*csáztak, szégyelljék magukat, hülyék.

2014. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a te korodban hasonló helyzetben voltam, mint most te. Annyi a különbség, hogy engem 15 évesen, elsőben buktatott meg matekból a tanár, aki egyben az osztályfőnököm is volt. A szüleim bementek balhézni, átmentem matekból a pótvizsgán és utána csak megnehezítette az életemet, nem buktatott meg.


Ezek mellett átéltem a fizikai és lelki bántalmazást nap mint nap, pocsékak voltak a jegyeim, otthon pedig engem is mindig baszogattak és üvöltöztek velem, mert szarul tanultam. Akkoriban én is meg akartam halni, de mégsem tettem meg.


18 évesen leérettségiztem, a harmadik legjobb lett az enyém az osztályból; a tanárok meglepődtek rajtam és azóta van már egy szakmám és mérnöki diplomám is. Ne add fel, járj el külön matektanárhoz. Ha biztosan tudod az anyagot, akkor nem fog tudni megfogni. Engem is próbált, de nem jött össze neki, miután különórákra jártam.


Ha pedig súlyosodna a helyzet, akkor menj el a háziorvoshoz és mondd el neki, hogy problémáid vannak. Ő majd továbbküld a megfelelő helyre és ott majd megbeszélik veled a problémáidat (nyugi, nem zárnak be, amíg nem kísérled meg az öngyilkosságot, ez pedig amit itt leírtál csak egy vészkiáltás).

2014. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csicsóka200 válasza:

Nekem is valami ilyesmi van! De nyugodj meg nemsoká vége mindennek a sulival meg ne is foglalkozz hiszen valahogy úgy is meg fogsz élni és magadnak tanulsz! Meghalni meg ne akarj gondolj arra hogy másoknak fontos vagy! Ne add fel és én megértelek! Az életbe persze mindig lesz rossz időszak de ennek is vége van! Fel a fejjel! :) Ha gondolod nekem nyugodtan írhatsz!

ui.: És nem vagy szánalmas aki meg ilyet ír annak fogalma sincs milyen a gödör legeslegmélyén lenni!

:)

2014. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!