Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha ismerkedni próbálok mindig...

Ha ismerkedni próbálok mindig ugyanaz a vége, adjam már fel az emberekkel való ismerkedést?

Figyelt kérdés

Lehet élőben és az interneten is, nem barátnő szerzésről beszélek hanem sima ismerkedésről, haverkodásról, minden emberi kapcsolat amit próbálok kialakítani erőltetett úgy ahogy van. A vége mindig az lesz hogy le akar koptatni minél előbb, legtöbben már a legelején, ha eltűrnek akkor is teljesen sz*rnak rám, senkit se érdekel amit én mondok. Van aki hajlandó elbeszélgetni velem, de inkább csak facebookon írogatni, élőben hozzám se szól az ilyen se.

Sok ismerősöm mégcsak köszönésre se méltat magától.

Adjam már fel az ismerkedést, barátkozást, legalábbis amíg az iskolai közegből ki nem kerülök? Akármit csinálok mindig ez a vége, és soha senki nem mondja meg mi a baja velem.

17/F


2014. okt. 15. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Iskolai közegen kívül se lesz más. Ott a meló lesz, meló után mindenki megy haza fáradtan, unottan.


Én már feladtam. Futottam rengeteg felesleges kört, leveleztem rengeteg emberrel hónapokig, amikor meg felvetettem, hogy találkozzunk már bsszameg, akkor keresték a kibúvókat. Hát az ilyenek bsszák is meg magukat. Fél évig jó vagyok, kinek rinyálhatnak a bajaikról, többi meg nem érdekli őket. És akkor ez csak szimpla baráti gesztus volt, nincs szó komoly kapcsolatról, összeköltözésről, eljegyzésről.

2014. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen embereket, de az elmondottak alapján nem veled van a baj.

17/L

2014. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Add fel, ez egy ilyen dolog. Valakinek nem jár. Ha rosszak a kapcsolatépítési képességeid, üdv a klubban.
2014. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha rosszak a kapcsolatépítési képességeid, üdv a klubban"


Van klub? Csatlakozom! Hitegetheted magad, hogy jobb lesz középsuli után. Én egyetemre mentem azt hittem majd a rengeteg ember között akik az ország más pontjairól is érkeztek találok olyanokat akikkel barátságot tudok kialakítani. Tévedtem :O Mostanság akikkel eddig jóban voltam valahogy ők is nagyívben leszarnak. Ma is levegőnek néztek például. Azt is szeretem mikor felteszek egy kérdést és képtelenek választ adni rá. 3x kellett újra és újra kérdeznem, hogy most valami rohadt választ írjon már valaki. Elolvasni elolvassák az üzenetet de semmit nem nyögnek be vagy ha igen az nem válasz... Gerinctelen pi-csák...

2014. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zsebvirág ***** válasza:

Èn is ebben a cipőben járok :(


20/F

2014. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát jobb csak akkor lesz, ha nem adod fel.


Rengeteg a felszínes ember, nem is gondoltam volna. Én is azt hittem, hogy az egyetemen jobb lesz, de hatalmasat csalódtam benne.

Neked kell mindenképpen kezdeményezni. Ha a suliban nem, akkor máshol. Ha ezer embernél próbálkozol, akkor ezernél.Fogadd el, hogy neked nehezebb, mint másoknak.


Nem szabad feladni ennek ellenére, mert a magányból igen gyorsan belemész egy depresszióba, onnan meg elég nehéz kijönni. Tapasztalatból beszélek.

2014. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj. Ahogy az egyik válaszoló írta, rengeteg a felszínes ember, a legtöbb magyar az. A legtöbb embernek gondolatai sincsenek, csak elröhögnek a semmin, komolyabb témákról képtelenség beszélgetni velük.

Egyébként fősulin csak rosszabb, de nem akarlak elkeseríteni...

A másik gond, h a férfiak és a nők nagy része csak párkapcsolat céljából akar ismerkedni, még ha tagadja is ezt, magyarán csak d.ugni akar, ezért ha nem vagy elég idős stb, akkor le fog koptatni.

Szóval nem veled van gond, egyszerűen ma már alig vannak barátságra alkalmas emberek, ez van. Most őszintén, itt Magyarországon hány igaz barátságot láttál, vagy hány olyan embert, aki nem felszínes? Én nem sokat.

2014. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha rosszak a kapcsolatépítési képességeid, üdv a klubban"


itt nem erről van szó. régen azt hittem én magamról. egyszerűen az emberek többsége felszínes, igénytelen, nem nyitottak olyan emberekre, akik érzelmesek/álmodozók/komolyabbak. Az emberek zöme szórakoztatót felszínes bohócok társaságát keresi, a komolyabb csendesebb emberekkel max. akkor akarnak beszélni, ha lelki szemetes ládát akarnak.

2014. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!