Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Facebook profil alapján...

Facebook profil alapján vélemény? Milyen lehet valójában?

Figyelt kérdés

Van egy lány, tök mindegy, hogy ki és mit tett velem, bár nem sok jót viszont a facebook profilja szerint ártatlan, szende szűz, közben egy büdös..Szeretnék róla egyéb információt gyűjteni magamnak (!!) és nem ellene használnám fel, csak kicsit utána néznék, hogy milyen is ő valójában, mert annyira nem ismerem őt, csak a tettei által amiket ellenem követett el.Tudom, ez nem szép dolog, de akit érdekel írjon üzenetet, egy két helyen már próbáltam utána nézni, pl. suli honlap (hátha elért valami díjat), meg megtudtam hol lakik.

Tényleg nem szemétkedni akarok vele,bár megérdemelné de nem a bosszúvágy hajt előre, nem kérek negatív kommenteket.



2014. okt. 31. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én épp rólad kutakodom, de mindent ki fogok teregetni rólad. Persze bosszú nincs, nehogy félreértsd. Csak nézelődöm
2014. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Kamu face--->rársz, hogy szerelmes vagy belé csak nem akarod felfedni magad-----> összeismerkedtek, leírod az infókat------>és le.arod.
2014. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan nem akarok bosszút állni nem vagyok olyan, persze mindenki azt gondol amit akar.Kutakodj csak.:)
2014. okt. 31. 22:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Kamu face? Hát lehet nem mernék hozzákezdeni, azt jól át kéne gondolnom, és sokáig tartana majd meggondolom köszönöm:)
2014. okt. 31. 22:04
 5/8 Magyarmanó ***** válasza:
Nem értem.. Most egy olyan embert keresel aki ismeri vagy aki csak ránézésre mondd véleményt a profilról, előbbi esetében segítene kor és város is. Egyébként szívesen segítek ha tudok.
2014. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kamuface jó ötlet, de úgy csináld, hogy hozz létre egy új facebook profilt kép meg minden nélkül egy fiú nevével (titkos hódoló, xD) és így csevegés útján kérdezgess
2014. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hogyne.:D
2014. okt. 31. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam.
2014. nov. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!