Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan vagyunk, akik nehezen...

Sokan vagyunk, akik nehezen barátkozunk, vagy nincs egyáltalán barátunk. Össze kellene fogniuk a hasonló embereknek, hátha együtt könnyebb lesz. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, létre kellene hozni egy olyan oldalt, ahol az érintett személyek tudnának beszélgetni, barátságokat kötni, programokat szervezni.

2014. nov. 2. 08:37
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#20. Köszönöm kérdésedet.


A kérdésedből úgy érzem, hogy nem nagyon érdekel a téma. Ha nem is érdekel a téma, javaslatot, segítséget adhatsz ahhoz hogyan tudna valaki jobban boldogulni.

2014. nov. 3. 18:53
 22/29 anonim válasza:

Érdekelne engem is egy ilyen csoport. Hiába próbálkozom barátkozással/ismerkedéssel nem sok embert érdekel.


20/F, Győr

2014. nov. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
engem is érdekel 20f esztergom
2014. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem szeretek általánosítani, de a legtöbb ember aki nem boldogul az életben, önbizalomhiánya van. A barátkozással semmi baj, de ha ezt csak azért akarjátok, mert "egy súlycsoportba" tartoztok, akkor érdemes elgondolkodni...

Nem akartam senki kedvét elvenni az ötlettől, de NE HAZUDJATOK MAGATOKNAK. Nem az önsegítő csoport a megoldás!

2014. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
22-es vagyok. Hát kérlek önbizalomban nincs hiány, ezt sokan tanúsítják, sőt szóvá is teszik sokan. Csak mások valamiért nem érzik jól magukat a társaságomban vagy nem tudom mi a probléma.
2014. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
nekem meg van önbizalom hiányom és nem önbizalmat akarok gyűjteni hanem barátokat. attól ha lesznek barátaim még ugyan olyan ronda maradok ;)
2014. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
#25 és 26 jól írja, mennyire igaz, helyes ellenpélda a 24-esre. köszönöm, egyetértek.
2014. nov. 4. 16:35
 28/29 anonim ***** válasza:
Nos mikor lesz a találkozás/ismerkedés?
2014. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lett-e a dologból valami. De ha esetleg valaki az előttem szólók közül látja ezt a kommentet, és van kedve, én szívesen benne vagyok mozizásban, színház látogatásban, kirándulásban, bármiben, akkor írjon privit, mert sajnos én is hasonló cipőben járok. :/ Főleg Budapest jöhet szóba.


21/L

2014. nov. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!